• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 3. dio

Started by vip-jahorina, 15 December, 2008, 16:40:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

stenlicek

jel ce da rade zice u subotu ?????? ( moraju ) :)

borderka

ja sam prestala da se nadam i nerviram oko snijega i zica, stvarno... mislim 22.12. nema normalnog bordanja /skijanja ma to je vec preslo svaku mjeru... bas bezze :(

pgd

svake godine sve manje snijega... zalosno al istinito...


gagi

poslednje tri sezone je to postalo zaista evidentno...

neca

pada nije nekog jakog inetnziteta ali bitno je da pada  :bravo::( :bravo::( ideea:( :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

sorry sto vam se ne javljam, ali nam je stvarno ludilo gore, od jutra do mraka sam na terenu, tako da nisam comp ni vidio.
snijega ima, veoma je tesko reci koliko ali po mojoj procjeni oko 30 cm. zice nisu radile, danas smo culi sa direktorom OC i i sefom tehnicke sluzbe, koji nam je rekao da ce ili u utorak ili u srijedu proraditi staze. zasto ne rade: veoma je bilo hladno ovih par dana, na stazama je bio led i navodno se ne moze izaci sa ratracima na stazu. tako mi rekose OC gazde.
ja sam veceras presao cijelu jahorinu na sankama i ustvrdio suprotno, ima dosta snijega, po mojoj procjeni ratraci mogu proci bez problema. doduse danas je skoro cijeli dan nestao kao snijeg padao, te je oko desetak novik cm ga palo i prihvatili se na zaledjenu podlogu.

ja cu se sutra sastati sa nekim ljudima, te se nadam da cu dobiti blize informacije o tome.
znaci jos jednom: ocekujem ujutro da se pripremi staza, najkasnije za srijedu. neko mi rece da se cuva snijeg za termin nove godine te da u stalne padavine koje su najavljenej za narednih par dana bi trebalo biti sve savrseno za termin od petka pa na dalje.

Popokatapetl


cobankovic

 cr:)eto samo da ima dovoljno snijega i da zice rade od nove godine pa nadalje
nedao bog veceg zla haha lol ludzatobom:((

irvas

Na web kameri prava zimska idila. Konacno je i temperatura dooobro ispod nule pa sad sve sto padne se havta. Samo da odcepi vec jednom !!

slavonac

 :(  evo i ja ovako izgledam ovih dana kako se pribli¾ava vrijema za skijeanje a snjiega nigdije ove zadnje infomacije  od vip-a  daju nekakvu nadu
nadam se da do  3 sijeènja  da æe se uvijeti  popraviti

puno novoga snjijega svima ¾elim i sretna nadolazeæe blagdane  

pozdrav iz Vrpolja ( Ðakovo Hrvatska )  austin:(

vip-jahorina


Ivan Bgd

Quote from: vip-jahorina on 23 December, 2008, 01:44:54
sorry sto vam se ne javljam, ali nam je stvarno ludilo gore, od jutra do mraka sam na terenu, tako da nisam comp ni vidio.
snijega ima, veoma je tesko reci koliko ali po mojoj procjeni oko 30 cm. zice nisu radile, danas smo culi sa direktorom OC i i sefom tehnicke sluzbe, koji nam je rekao da ce ili u utorak ili u srijedu proraditi staze. zasto ne rade: veoma je bilo hladno ovih par dana, na stazama je bio led i navodno se ne moze izaci sa ratracima na stazu. tako mi rekose OC gazde.
ja sam veceras presao cijelu jahorinu na sankama i ustvrdio suprotno, ima dosta snijega, po mojoj procjeni ratraci mogu proci bez problema. doduse danas je skoro cijeli dan nestao kao snijeg padao, te je oko desetak novik cm ga palo i prihvatili se na zaledjenu podlogu.

ja cu se sutra sastati sa nekim ljudima, te se nadam da cu dobiti blize informacije o tome.
znaci jos jednom: ocekujem ujutro da se pripremi staza, najkasnije za srijedu. neko mi rece da se cuva snijeg za termin nove godine te da u stalne padavine koje su najavljenej za narednih par dana bi trebalo biti sve savrseno za termin od petka pa na dalje.


Zar je moguce da su na Jahorini jutros izmerili samo 15 cm, a da na Kopu ima 43 ?

Ima li ko da utvrdi stvarnu visinu snega na Jahorini , posto mi cak i po web kamerama izgleda da ima vise od 30 cm?

Unapred hvala.

Pozdrav

Popokatapetl

Vip, daj nam reci neku visinu snijega, borimo se patimo i gledamo preko ovih web kamera, no nikako ocijeniti.
Izgleda kao da ga ima dosta, no izgled èesto vara...

Pozdrav...

stenlicek


cobankovic

sve ce proraditi kada bude dovoljno snijega i kada ''naprave'' stazu spremnu za skijanje