• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 3. dio

Started by vip-jahorina, 15 December, 2008, 16:40:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

nexxxic

 :bravo::(    da idem na jahorinu samo da bi igrao fudbal :o     ma hocu da skijam!!!!aaaaaaaa samo da napada ;)......onda moze neki turnir u skijanjU ludzatobom:((

Nerve

Znaci nista od daske. Za vikend opet u kafanu?

3:( 3:( 3:( 3:( 3:(
Haj, kolika je Jahorina planina...

drlja

Najavljuje se zahladjenje za naredne dane  ludzatobom:((, pa ce i za fudbal biti za...ano  :P. Ma samo da napada bar pola metra a ni za vise se necemo buniti.

zidoo

Men materem nije jasno da u hrvatskoj pane 123456 metara snjega a Jahorini rasadnik posljkoc cvjeca. A jebote, a konto sam doc mal peglat daske.

Filipino

Stanje je kriticno nema diskusije,ali vjerujte Jahorina je nepredvidva.
prije 2 god.bio sam u januaru gore,bljuzga sve smedje.
Niz Poljice tekao potok koliko se topio snijeg.Sutradan sam mislio spakovati kofere i kuci.
Kad ono ujutro bez pretjerivanja 40 cm prhkog snijega i suncan dan.
Stizem u subotu,pa sta bude.

mika

Quote from: Filipino on 18 December, 2008, 20:21:45
Stanje je kriticno nema diskusije,ali vjerujte Jahorina je nepredvidva.
prije 2 god.bio sam u januaru gore,bljuzga sve smedje.
Niz Poljice tekao potok koliko se topio snijeg.Sutradan sam mislio spakovati kofere i kuci.
Kad ono ujutro bez pretjerivanja 40 cm prhkog snijega i suncan dan.
Stizem u subotu,pa sta bude.

sta  je filipino nisi  iydao vikendicu pa sada supljiras navlacis goste na jahorinu iako nema snijega

Onill


bobo130

izgleda da zahlaðuje,moglo bi èak isnijega biti do nove!!! ludzatobom:((

drlja

Ne bude li snega moracemo utopiti tugu u rakiji  >:D

cekpi

Ljudi kakvo je stanje trenutno na Jahorini. Dosli bi u Subotu ujutro, ali imam kontradiktorne informacije ... Jedan friend mi kaze da je sinoc (srijed) napadalo pola metra snijega, dok mi drugi kaze da je suho sve i nema govora o skijanju..... Jako mi je vazno da mogu planirati... a na Bjelasnicu mi se ne ide... al nikako ??? ???

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!




vip-jahorina

bio sam jucer u austriji (danas sam i ja u kisnoj dalmaciji), bilo je keza, kisa, jugo, snijeg se topi u potocima.
sutra poslije podne cu vam napisati kakvo je stanje gore. od subote imate redovne slike sa terena....