• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 3. dio

Started by vip-jahorina, 15 December, 2008, 16:40:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Onill

biæe snijega tek pravo zahladjenje se najavljuje poslje 25.12....te nove padavine....

Simiki

Pada li gore snijeg?

Web cam su riknule... :o

gabrijelos

ne pada
ima na netu jos jedna web kamera s jahorine

gabrijelos

Quote from: Onill on 18 December, 2008, 09:54:55
ima da kamera koja gleda dole na zlatna zita i ona jedina pokazuje realno stanje kakvo je gore ove druge dve su okrenute tako da se malte ne u junu vidi da ima snijega.....beze totalno...

marketing ;)


nirona


Meni je trenutno svejedno marketing ili ne marketing. Ali nije mi svejedno hoce li snijeg ili ne, jer mi stizemo u subotu s 4 djece, koja ce nas zive pojesti ako ne bude snijega. Tko zna mozda ima ljubicica za brati. >:(  :( >:(

A, sad ozbiljno - kakva je sansa da skijamo sljedecih 7 dana? Ima netko bilo kakvu ozbiljnu informaciju? Nije nam bas za napraviti seobu naroda i voziti se 8 sati da bi sjedili u hotelu?
Gdje se moze vidjeti slika te kamere koja gleda na zlatna zita?





gabrijelos

situacija je na jahorini trenutno katastrofalna
za ikakvo skijanje treba min 20-30cm snijega
na poljicama trava, na dnu ogorjelice isto trava a snijega sto ima je bljuzga
ova slika je i dobra
ali idu minusi i neke padaline

stenlicek

kada najavlju ju sneg meteorolozi ??  afrocool:(

gabrijelos

http://www.snow-forecast.com/resorts/Jahorina/6day/mid

stenlicek


zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

zedhus

Quote from: stenlicek on 18 December, 2008, 13:40:43
zasht oneradi web CAM ??  :-\
Pa zar ne znas da je pao snijeg preko kamere?
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

nexxxic

moj drug je gore instruktor....cuo sam se s njm....snega nema uopste:s....a za neko normalno skijanje treba bar 50cm....za one koje idu kao ja sad za vikend...nznm sta da kazem....skijanje...tesko...neka setnja ok:D....jer ovo sto ce da padne nije dovoljno za normalno skijanje...a dok napada mi idemo kuci.... :'(...jbg....ipak jos se nadamo nekoj extra padavini....

stenlicek

Trebaju TOPOVI za sneg da vishe ne strepimo dali ima snega ili ne za dobro skijanje :)

cro 1

pa dobro ako i ne bude sniga mozemo organizarata neki turnir u malom nogometu,posto ce jahorina biti puna od 27.12.,ili nesto slicno??? austin:
3:(