• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 3. dio

Started by vip-jahorina, 15 December, 2008, 16:40:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

twins

Prvo zelim sve da pozdravim, pratim ovaj forum vec jedno vreme, ali se tek sad prikljucujem.. Ja sam ljubitelj skijanja i jahorine :) iz NS..Trenutno na jahorini pada sneg i to dobro  8). Vidi se i na web kameri, a dobio sam i izvestaj od burazera.. Lepo skijanje za sve (koji su u mogucnosti)!

sambi

jel ima koga , kakvo je stanje danas?

pgd

U Podgorici pada snijeg, sto znaci da je svugdje slicna situacija :bravo::( :bravo::( :bravo::(

sambi

samo neka pada mi dolazimo 17, joj da ga hoce metar napadat


smooth

ja sam danas bio gore....vrijeme je bilo katastrofa...hrrr...bilo je - bezbroj °C na vrhu al je staza bila odlicna....snijeg je padao skoro citav dan..pomalo
svi koji budu isli u naradnim danima cekaju ih super uslovi

:bravo::(

Aleks

ja ne shvatam vas ljude koji odete gore i em zamerate na vremenu em na magli...i tako 300 cuda... ja bi najsrecnija bila da sam gore pa makar bio i kijamet...a mo¾da je to samo moje oèajanje sto sam nisam tamo....smrc...


buco

I mi smo se juèe vratili s JAHORINE.S obzirom na situaciju kad smo krenuli i bojali se koliko ima snige sve u svemu bilo je dobro.U petak je bilo idealno vrijeme samo da su staze bile bolje pripremljene bilo bi extra.snijega je napadalo i svi koji dolaze nemoraju da brinu tako bar ka¾u na jahorini. Ljudi u¾ivajte,Jahorina ja prekrasna pozdrav svima

Simiki


vip-jahorina


asasa

pravi se staza...hehehe...cool 3:(

sambi

jel padalo sta danas,ja sam danas bio na pohorju nije lose ali ni sluga nasoj dragoj jahorini

Simiki

HVALA VVVVVVVVVVVVVVVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP :bravo::(

asasa