• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 3. dio

Started by vip-jahorina, 15 December, 2008, 16:40:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

asasa

da mi je doziviti da ima snijega pa da radi praca :bravo::(

vip-jahorina

sad sa skijanja, cijelu jahurinu iskijao, ko u prici snijega, hladno, bilejo, staze, cijelac (bajak do 11 sati bila - ne sjecam se kad sam ovako dobro skijao)

gornja kamera van pogona, izgleda da ju je snijeg od jucer izbacio, vidjet cemo sutra oce li biti ok

putko

Malo slika od danas ako ima, molim vas !!!!!

Aleks

Pa zaista hajde koju fotku stavite da i nas obiène smrtnike mine zelja.... :)

01xxx01

Evo 2 slicice od danas, mrsko mi sve da skidam - jedna sa staze a druga sa dvosjeda!
;)

cobankovic


Lejla

Pliiiz   zanima me od ovih koji su skijali danas, da li ima granja i kamenja i zemlje po stazama ili je bas sve prekriveno snijegom?

asasa

kamenja i zemlje gore ima i kad ima 2 metra snijega.....idealna staza bez umjetnog snijega se tesko moze napraviti...nekidan sam dosao iz Soldena 2 metra snijega, a topovi non stop tuku.....haosssss

Lejla

JA al jedno je kad naletis na pokoji kamencic a jedno kad izbjegavas svaki metar stze da se ne poderes... znaci, tvoj odgovor je? jel uzivancija skijat il se deru skije?

Lejla

iskreno ne daje mi se 35 km ako nije napadalo dovoljno snijega

vip-jahorina

ko i malo poznaje jahorini, zna da na prevojima i na samom vrhu uviek ima pokiji kamencic. ali to je stvarno rijetko danas bilo.

vip-jahorina

kratko obavjestenje za sve:
u subotu ujutro ce policija zatvoriti put od poljica (stara kasarna) do naselja Sator radi detaljnog ciscenja puta.

svi gosti koji u medjuvremenu dodju ce prvobitno morati ostaviti auto odmah iznad poljica na obezbjedjenom parkingu.

nadamo se razumjevanju i podrsci svih aktera ujutro....

Nikolae

Ima li snijega na ulicama,da se ne nosamo sa skijama?

01xxx01

kamencica je bilo malo, nista strasno. jedino gore na vrhu se izlizao onaj kvadratni metar na samom silasku s dvosjeda, malo shizz da se sidje, ali ostalo je prva liga!
;D

sambi

kakvo je sad vrijeme jel ima kakvih naznaka da ce past snjeg