• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 3. dio

Started by vip-jahorina, 15 December, 2008, 16:40:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

sretna noooooooooova !!!!

uh, jos sam mamuran, tj nisam se niti probudio kako treba.
vazno je da snig sipa ko lud i to od 2 sata, neprestano. napadalo ga je oko 20-30cm, ovo sto vidim kroz prozor, ne pada mi napamet da izadjem vani.
uglavno, pada i dalje ko lud i kao sto smo vec na nasim prognozama (prognoza vremena na jahorini najavili a i snijeznim alarmom od juce, koji uzgred receno nije u zadnje 3 godine iznevjerio, nastaviti ce se padavine kroz noc i sutra, pa cemo vidjeti dokle.

uglavnom, veoma kvalitetan snijeg (mokar i dobar za pravljene staza) koji ce se kasnije prilicno stvrdnuti, jer su najave temperatura i do -15.

znaci, slijede nam dani fantasticnog skijanja. odoh sad spavati.....

Simiki

HVALA VIP
Najjaci si................................samo kda hoces da se javis.... 3:( :bravo::(

Stipe16

Aj neka je pa...
Samo da vas ne zatrpa... :P
Ja (nazalost) ove godine necu orat Jahorinom,idem malo Austrijancima orat staze... devil:(
Idem u Nassfeld 3,1 do 10,1 ,javim kako je bilo i bit ce mala usporedba s Jahorinom...
Btw. sve najbolje u Novoj... :)

irvas

Odlicne vjesti, bas cemu sam se nadao u 2009 :) Jedva cekam nedelju da se malo protegnem na skijama. Hvala na izdasnim informacijama ViP  8)

slavonac

INFORMACIJE su vrlodobre

super upravo kreæem sa montiranjem dr¾aèa za skije i ujutro rano kreæemo prema jahorini

asasa

e danas napokon prvi pravi dan za skijanje....full da zapisemo datun 02.01.2009 et tako:))))

gajo

Jupiiiiiiiiiiiiiii sti¾em desetog,nemojte  sav   snijeg  razbucati. ludzatobom:(( :bravo::( (:smijeh: ideea:( austin:(

vampir_toza

ma pasce gajo do 10.01 jos jedan, malo ce nama biti i 55 kad mi svi dodjemo iz banja luke

pgd

jesu li ovo neki protesti na poljicama hehehe, lijepo je vidjeti ovoliko ljudi i ovako lijepo vrijeme. uzivajte ko je tamo.

drlja

AUUUU, ludilo koliko ljudi, jedva cekam da stignem tamo, bas izgleda predivno!!  :bravo::(  :bravo::(

irvas

Bas je guzva na poljicama....kakvo li je stanje na dvosjedima??   ???


Nikolae

 3:( Jeeee!Napadalo ga je dosta..Eto me ujutro na divljoj Jahorini ako bude prohodno preko scepan polja..Jedva cekam.. :bravo::(

coa

Quote from: Nikolae on 02 January, 2009, 14:23:27
3:( Jeeee!Napadalo ga je dosta..Eto me ujutro na divljoj Jahorini ako bude prohodno preko scepan polja..Jedva cekam.. :bravo::(
scepan polje zar se taj put nije skroz urusio ?

zidoo

Treba ove iz banjaluke pretresati kad krenu nazad, nose snjeg u dzepovima :):)