• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 3. dio

Started by vip-jahorina, 15 December, 2008, 16:40:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


vip-jahorina

ja ne znam sta je s ovima iz OC, kakvih 15 cm snijega!!!!
kao sto rekoh ima ga sigurno 40-50 cm.
danas absolutni dan na jahorini: sunce, hladno ......


cobankovic

kako vidin sniga ima jos samo da zice prorade bar dvosjed na poljicama  a i da je dio zaleðen moze se skijati do vrha zicare zenske radosti pa se ide desno na plavu stazu

cro 1

jos dva dana pa stizemo,jedva cekan... :P jos ka vidin situaciju na jahorinini,vremensku prognozu    ludzatobom:((

Ime

Zna li se hoce li sutra raditi dvosjed Poljice? Ako ima 40-50 cm snijega, sutra bi morali pustiti i Poljice i Ogorjelicu.


thegrke

Ocigledno je OC malo neazuran pa dovodi do zabune. Hvala administratoru na ohrabrujucim obavestenjima. Stizemmmmm........

vip-jahorina

Informacija direktno sa Jahorine: vrijeme suncano, staze Poljice savrsene, rade ski lift Poljice i dvosjed Poljice!!! Ambijent savrsen...Jahorina u punom sjaju!!!

cobankovic


nixid

 ludzatobom:(( joj ljudi ja na poslu i gledam ove slike pa dodjem mi da uzmem zilet i da se isjecem... hocu i jaaaaaaaaaa hocu i jaaaaaaaaa

AzzazeL

Isto tako brate. Tuga velika :( Gledam kako da kroz monitor prodjem i spustim se koju zicu.
Najbolje negledati!!!

cos

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( TO JE TO  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

K R E N U L O   J E

putko


vip-jahorina

upravo sam se vratio sa skijanja, napravio par slika, cim se sredim saljem vam ih.
uglavnom, savrsen dan !!!!

ludiborderi

Od rakije nema bolje ¾ene :)

Blue Eye

Hmmm zasto je moja poruka obrisana bez objasnjenja?

Covek je lepo pitao kakva ce prognoza biti od 10og Januara i ja mu dao link gde moze da vidi vremensku prognozu za narednih 15 dana.