• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 3. dio

Started by vip-jahorina, 15 December, 2008, 16:40:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Simiki

Sto na izvjestaju OC pise da ne rade zice, a na webu se vide skijasi... afrocool:(

drlja


zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

gabrijelos

Quote from: audex on 21 December, 2008, 15:42:37
Quote from: mina on 21 December, 2008, 14:28:21
moderatori na ovom forumu su stvarno malo neozbiljni pogotovo ako se uzme da je ovo malo komercijalni forum i web site, malo vise informacija nebi skodilo ! pogotovo sad na pocetku sezone, ako vec imate ljude gore na licu mjesta trebali bi puno cesce azururat informacije!

malo dobronamjerne kritike od mene za pocetak...
Moderatori su se posvaðali (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:

moderatori su dali otkaz jer su nasli bolji posao

i zato ovaj forum nema svjezih informacija

stenlicek

pishite neshto ljudi smaram se ! :D ???

Onill

snijega jos uvjek nema pravoga ...ima ga gora oko 15-20centi...

neca

bez pesimizma nadajmo se dobroj sezoni mora da padne ogroman snijeg 3:( 3:( 3:( 3:( 3:(

burkezg

Evo mene dosao natrag.... Od cetvrtka smo bili gore na Jahorini i ovaj tren dosao kuci. Zice nisu radile niti jedan dan iako se moglo skijati danas, jucer i prekjucer i to je jedan veliki minus. Mi smo se snalazili pa smo picili po Poljicama gore od Peggya do dolje i onda bi se potrpali u kombi i opet. A dobit pravu informaciju na Jahorini je isto ko i ovdje na forumu. Ovo mi lici na onaj ratni marketing. Svi nesto u rukavicama....pitas zasto ne rade ¾ice? Jedni odgovaraju kako nema dovoljno ljudi, drugi da zato sto nema snijega. SVI govore da snijeg evo samo sto nije pao: "Pada na Han Pijesku iz neba i zemlje, to znaci da ce i ovde za sat vremena doc". Itako....necu ovdje duljit, raspisat cu se u prikladnijoj rubrici. Sreca da sam bio sa fenomenalnom ekipom gdje smo se ubijali od cuge i zajebancije...

Onill

ljudi www.go2jahorina.com imate web kameru koja gleda na zlatna zita...i tamo se sve vidi kakvo je stanje...meni je dovoljno da pogledam samo i da vidim da li se skijati moze ili ne...trenutno se kvalitetno jos uvjek ne moze skijati t.j. mogu se derati skije to nije problem ni u augustu....cinjenica da su ovih dana najavili neke padavine koje nisu toliko obilne...mozemo se samo nadati da ce te padavine preci u obilne ....

bole73

Quote from: Onill on 21 December, 2008, 22:38:01
ljudi *** imate web kameru koja gleda na zlatna zita...i tamo se sve vidi kakvo je stanje...meni je dovoljno da pogledam samo i da vidim da li se skijati moze ili ne...trenutno se kvalitetno jos uvjek ne moze skijati t.j. mogu se derati skije to nije problem ni u augustu....cinjenica da su ovih dana najavili neke padavine koje nisu toliko obilne...mozemo se samo nadati da ce te padavine preci u obilne ....


Na kojem sajtu je ta kamera.Prije je bila na go2jahorina,medjutim sad ne radi :(


gagi

Proradile su Web kaamere...
a èim bude dovoljno sne¾nog pokrivaèa proradiæe i ¾ice... :)

Nerve

Kakva je situacija sa zicama za danas? Cini mi se preko cama da ima dovoljno snijega.
Haj, kolika je Jahorina planina...


Popokatapetl