• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 3. dio

Started by vip-jahorina, 15 December, 2008, 16:40:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

cro 1

PADAJ padalo te,iden prvi put na snig a sniga nidi!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaa    :o    :o   :o   

stefi_89

oce li se neko javiti odozgoooooo? ili je toliko napadao pa svi otisli na skijanje u sta ne verujem...

borderka

prema mojim informacijama, sami led, pada valjda nesto malo snijega i ne rade zice  :(

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

tonci

simiki koji ti je to web slovenaèki

SVOXY

VIPA NIJE DESILO -JAHORINA DALI JE ISTINA DA SU IZGORELI'' ZACARANI DVORI'' NA VRHU POLJICA ,DALI JE PLANULO  SLUCAJNO IL NAMERNO. ILI SE NISTA NIJE DESILO ..... VOLEO BI DA MI ODGOVORITE :o :o :o police:( police:( police:(
FLOWBOARD

SVOXY

VIP-JAHORINA,,, DALI JE ISTINA DA SU IZGORELI'' ZACARANI DVORI'' NA VRHU POLJICA ,DALI JE PLANULO  SLUCAJNO IL NAMERNO. ILI SE NISTA NIJE DESILO ..... VOLEO BI DA MI ODGOVORITE :o :o :o police:( police:( police:(
FLOWBOARD

stenlicek

sta se radi ljudi? . Jel pada taj prokljeti snjeg ?? :D

drlja

Sta se desava gore, ima li ko ziv, ili je sve zatrpala mecava? ideea:(

thief

Evo ja sad dosao na posao i da prijavim da PAAAADAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA  :bravo::( :bravo::( :bravo::( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

Nerve

Hoce li raditi zica danas?               ludzatobom:((
Haj, kolika je Jahorina planina...

irvas

Ja sam juce bio gore i zice nisu radile. Snijega je bilo ali tek toliko da pobjeli, mozda nekih 20ak cm. Jedina dobra stvar je to sto je temperature  konacno ispod nule. Nadam se da ce prognoze da se obistine i da ozbiljnije padavine tek sljede.

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

stenlicek


stenlicek

kako je gore? jel rade zice? pada snijeg?  :-\   ???   :o