• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana kod Alfa - Zatvorena - Closed - Fermé - Chiusa - Geschlossen

Started by zum, 27 November, 2008, 18:22:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

suma.ker

skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

inque

correcting, to sam i ja rekla, dok smo se jos kod sasavog igrali, samo su me izignorisali...  8)
Snowboarding makes me happy!


gagi

Quote from: inque on 10 December, 2008, 20:56:30
correcting, to sam i ja rekla, dok smo se jos kod sasavog igrali, samo su me izignorisali...  8)
:o :o :o

inque

Snowboarding makes me happy!

gagi


hammer

eto. nemam me na par sati i odmah INQUE izignorisete  :o

ovo je fini forum i vodi se racuna u nasim retko vidjenim damama  ;D

iz fundamenta obratite paznju na svoje ponasanje.....  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

i nemoj da vam ja sad.....ustanem  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

stefi_89

ljudi kako je gore za novu godinu? posto sam ja na jahorini od 27.12 do 3.1  ;D

inque

sto se tice derneka, ohohoodlicno, sto se tice snijega, nazovi tarot Milana ili koga vec gotivis pa nam javi....  ;D ;D ;D
Snowboarding makes me happy!

Onill

svi smo gore 27.12 al pod uslovom da bude snijega:)
kupit cu topove licno ih gore postaviti....ajmo svi skupiti para i kupiti topove:)

hammer

Quote from: Onill on 11 December, 2008, 15:25:09
svi smo gore 27.12 al pod uslovom da bude snijega:)
kupit cu topove licno ih gore postaviti....ajmo svi skupiti para i kupiti topove:)

i jos samo jedno vestacko jezero da napuni vodom topove  ;)

Onill

citam malopre na bjelasnici postavili topove sve super ali imaju duga prema dobavljacu 2miliona i ovi nece topove da puste u rad, a vec bi se moglo uveliko skijati.....da se najezis (:smijeh:

hammer

e jbt tragedija.......na stazama trava, topovi pod katancem....a raja samo gleda...tuga  ;)

sasav

nemogu ni topovi na 1200 metara nadmorske visine i na plus 5 stepeni

sasav

Quote from: Onill on 11 December, 2008, 15:42:44
citam malopre na bjelasnici postavili topove sve super ali imaju duga prema dobavljacu 2miliona i ovi nece topove da puste u rad, a vec bi se moglo uveliko skijati.....da se najezis (:smijeh:

ovo nije taèna informacija