• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana kod Alfa - Zatvorena - Closed - Fermé - Chiusa - Geschlossen

Started by zum, 27 November, 2008, 18:22:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

supra

©to se bunite METEOROLOZI  ;D

:bravo::( supra  :bravo::( supra  :bravo::( supra  :bravo::( supra  :bravo::( supra  :bravo::( supra


ziponja

Uh jeste se raspricali, ne moze covjek do rijeci doci od vas ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

hammer

Quote from: ziponja on 04 December, 2008, 18:10:01
Uh jeste se raspricali, ne moze covjek do rijeci doci od vas ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

ko kad nema domacina da ponudi krushku  ;)





ziponja

Quote from: sasav on 04 December, 2008, 20:07:07
nikada se nezna gdje ðavo spava
Ovde samo muski djavoli, izgleda.
A gdje su skijasice, boarderke, ????  ;D ;D ;D ;D ;D

inque

Snowboarding makes me happy!

hammer


suma.ker

kakve teme ovde pod razano.......... svadbe  udaje itd   ljudi krizirate vec u nedostatku snega
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

hammer



suma.ker

hammer....prosao sam ko bos po trnju....stigao u cetvrtak brutalan dan......sunce bez vetra -6 uredjene staze nisu hteli da puste ni jednu mada nam je direktor ski centra do podneva obecavao bar jednu zicu.... u petak sam vozio pun gas........subota i nedelja nista....u subotu radio tanjir na gladnih 500 usta tako da sam se tankovao u kolibi ceo dan a nastavio u Bistrici do ponoci...Svratio do lavine a tamo Ped.. bal. Sve junaci...zena ni od korova!!sve u svemu vozio jedan pun dan i to je to!!
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........