• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana kod Alfa - Zatvorena - Closed - Fermé - Chiusa - Geschlossen

Started by zum, 27 November, 2008, 18:22:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

alfa

Ipak je bolje da nije sveze i da je odstojalo bar godinu dana ;D ;D ;D

hammer

Quote from: alfa on 02 December, 2008, 09:43:15
Ipak je bolje da nije sveze i da je odstojalo bar godinu dana ;D ;D ;D

od jutro mi nesto manjka iskustva.....slazem se bar jednu godinu  ;D



alfa

E jos malo da se osvrnem na skretanje sa tema i saljive komentare...
Ovde se vise manje okrecu tri teme i pitanja...Ima li snega,moze li se skijati,kada ce pasti?....na svako pitanje odgovoreno je bar 3000 puta i onda hteo ne hteo 3001 odgovor more biti saljiv....primer....hoce li se otopiti sneg od ovog juga na +20? i onda se pojavi gomila normalnih odgovora da je jugo vetar koji duva sa mora i donosi topao vazduh,da proizvodi efekat fena,da brzo topi sneg,da je nemoguce da se odrzi ako ne padne temperatura i slicno a onda cesto usledi pitanje tipa a ako bude +17 i jugo da li ce isto tako da bude?....pa sta da mu se odgovori...o pitanjima tipa da li ce biti snega 23 februara u 17:15 popodne ne bih trosio reci 3:( 3:( 3:(

eto ;D ;D ;D

supra

Quote from: alfa on 02 December, 2008, 08:23:29
Quote from: vip-jahorina on 01 December, 2008, 21:24:00
bravo supra, svaki put ista stvar.
neko objavi neku vijest, da informaciju ili nesto slicno, odmah se nadje neko ko da neki komentar koji nema veze sa temom nego je sala i na to se nastavljaju svi ostali bez obzira na temu. usput receno, sve su to iskusni forumasi koji dosta pridonose ovom forumu i razmjeni informacija.

zato molba za sve: skoro o svemu i svacemu mozemo ovdje pisati pod temom razno, ali u info temama zamolio bi sve da samo se o tome pise i daju komentari.

cesto mi se javljaju gosti, a vjeruj te da ih je dosta (samo 200.000 klikova na foum u 11. mjesecu) da ne mogu pratiti teme jer se dobro pocne pa onda se od silnih sala izgubi tok sadrzaja....

OFF TOPIC ;D ;D ;D
OFF ON IN BRAVO SUPRA

inque

Snowboarding makes me happy!

ziponja


inque

Snowboarding makes me happy!

supra



hammer

auuuuu....red slatkog red krushke  ;D ;D ;D a izmedju neko jagnje  ;D

inque

 :-[
cek sad, a sta ako se on ne svidi meni??? ili jos gore, baki?? ipak je njen spajz...  ;D
Snowboarding makes me happy!


inque

oooo ko bi rekao da ce mi baka biti konkurencija   ???  ;D
Snowboarding makes me happy!