• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana kod Alfa - Zatvorena - Closed - Fermé - Chiusa - Geschlossen

Started by zum, 27 November, 2008, 18:22:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



vip-jahorina

bravo supra, svaki put ista stvar.
neko objavi neku vijest, da informaciju ili nesto slicno, odmah se nadje neko ko da neki komentar koji nema veze sa temom nego je sala i na to se nastavljaju svi ostali bez obzira na temu. usput receno, sve su to iskusni forumasi koji dosta pridonose ovom forumu i razmjeni informacija.

zato molba za sve: skoro o svemu i svacemu mozemo ovdje pisati pod temom razno, ali u info temama zamolio bi sve da samo se o tome pise i daju komentari.

cesto mi se javljaju gosti, a vjeruj te da ih je dosta (samo 200.000 klikova na foum u 11. mjesecu) da ne mogu pratiti teme jer se dobro pocne pa onda se od silnih sala izgubi tok sadrzaja....

hammer

obisao sam pola ove nase kugle zemaljske...i gdje sam prosao uvjek su sega i posalica bili dio naseg mentaliteta..to je i ovdje tesko iskorijeniti....

da smo mi zivo i zdravo  ;D

inque

eto, i sve zavrsi gdje i pocne - u kafani  ;D ;D
prepoznala sam se u postu vip-a, al' sta cu, mlada i neiskusna, valjda ce mi se oprostiti  :-[ ;D
Snowboarding makes me happy!

supra

Quote from: inque on 02 December, 2008, 02:36:38
eto, i sve zavrsi gdje i pocne - u kafani  ;D ;D
prepoznala sam se u postu vip-a, al' sta cu, mlada i neiskusna, valjda ce mi se oprostiti  :-[ ;D
Mlada i (NE)ISKUSNA  ludzatobom:((  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:




alfa

Quote from: vip-jahorina on 01 December, 2008, 21:24:00
bravo supra, svaki put ista stvar.
neko objavi neku vijest, da informaciju ili nesto slicno, odmah se nadje neko ko da neki komentar koji nema veze sa temom nego je sala i na to se nastavljaju svi ostali bez obzira na temu. usput receno, sve su to iskusni forumasi koji dosta pridonose ovom forumu i razmjeni informacija.

zato molba za sve: skoro o svemu i svacemu mozemo ovdje pisati pod temom razno, ali u info temama zamolio bi sve da samo se o tome pise i daju komentari.

cesto mi se javljaju gosti, a vjeruj te da ih je dosta (samo 200.000 klikova na foum u 11. mjesecu) da ne mogu pratiti teme jer se dobro pocne pa onda se od silnih sala izgubi tok sadrzaja....

OFF TOPIC ;D ;D ;D


alfa

I sto se tice ovog tamanjenja zena ja sam uvek bio fin i odmeren,osim sa kruskom naravno ;D ;D ;D

evo sad za vikend sam cak poveo i svoju skvo i nisam nista napadao...samo da se zna ;D ;D ;D


Da li je neko bio u subotu u Lavini?Ako nagovore Ninu da ostane ove sezone gore moglo bi tamo biti poprilicno zanimljivo i veselo uvece ;D ;D ;D