• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 2. dio

Started by supra, 26 November, 2008, 18:09:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

zburkos

Ajmo raja, malo slika izbacit ovde, da vidimo kako se provodite...... 8)

irvas

...a web kamera i dalje ne funkcionise....   ideea:(

burkezg

Ako sam dobro primjetio, ovih dana nije bilo snijega na krovovima kuca i borovi su bili zeleni, a danas se nekako bijele i ima nesto na ona dva krova koje vidimo preko webcama :) Jel to znaci da je nesto padalo, a mi nismo obavjesten?i  ;D

lena

radi lift poljice, zica polijice/sator....
trenutno puse vjetar, propaduje snijeg, ali nije lose za skijanje
VIP Jahorina Woman Team

burkezg

Jel ovaj tjedan sluzbeno pocinje sezona? Naisao sam na par takvih informacija pa me zanima hoce li od ponedjeljka raditi sve zice? Uopce, jel postoji neki sluzbeni pocetak sezone?

suma.ker

sve zice uvek krecu da rade par dana pre nove god tako je zadnjih 10 god!!!! a veb cam radi....pogledajte malo bolje!!!
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

stefi_89

kakvo je bilo danas skijanje? jel padalo nesto?

borderka

padao malo snijeg, zica radila, ma savrseno... bas extra. jedva cekam next weekend  ;D
steta sto je zica "ZASKRIPALA" pred sami kraj, pa smo se do vrha vozili skoro pola sata. al dobro... prezivjeli smo

split ski team

Bilo bi lipo da administratori pocnu davat izvjestaje na dnevnoj bazi jer blizi se pocetak pune sezone pa da bar znamo sta nas ocekuje, kupace ili skijanje. Kako pari po prognozi ipak skijanje ali lipo je cut od ljudi koji su stalno gori....
Lip pozdrav iz Splita

hammer

Quote from: split ski team on 14 December, 2008, 17:40:02
Bilo bi lipo da administratori pocnu davat izvjestaje na dnevnoj bazi jer blizi se pocetak pune sezone pa da bar znamo sta nas ocekuje, kupace ili skijanje. Kako pari po prognozi ipak skijanje ali lipo je cut od ljudi koji su stalno gori....
Lip pozdrav iz Splita

a da ti malo procitas postove za danas i juce i predhodne dane naisao bi na svakodnevne informacija o vremenu i stazama i radu ski liftova !

samo malo citanja.... ;)

Onill

ja citam svaki dan postove pa ovdje niko nista ne pise ni koliko ima snijega ni da li ce raditi zice...niti su kamere upaljene t.j. malo rade vise ne rade....veze...



SVOXY

Koliko ima snega trenutno na Jahorini ,dali moze neko da mi odgovori ,,,,,, >:D >:D
FLOWBOARD