• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 2. dio

Started by supra, 26 November, 2008, 18:09:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

neca

trebalo bi da pada za vikend i narednu sedmicu. austin:( austin:( austin:(

Onill

u europi haos od snijega...a gdje smo mi...jel mi nismo u europi...ebem ti geografiju 3:(

stefi_89

jel to tamo krenuo sneg da pada posle podne?

ziponja

Quote from: Onill on 12 December, 2008, 19:08:10
u europi haos od snijega...a gdje smo mi...jel mi nismo u europi...ebem ti geografiju 3:(
dolazi i ovamo. Do slijedeceg vikenda garant novih 50-70 cm .

ziponja

Day 6 to 9 forecast for 1592 m altitude
A moderate fall of snow, heaviest on Thu morning. Temperatures will be below freezing (max -1°C on Fri night, min -6°C on Thu night). Mainly fresh winds.

http://www.snow-forecast.com/resorts/Jahorina?utm_source=Jahorina%2Bsnowlalert&utm_medium=email

nixid

da nas hoce zatrpat pa da nam helikopterima donose hranu a mi da skijamo... my dream :)

u sarajevu je neka kisica ali bas kisica.... :bravo::(

borderka

ako ce sutra raditi samo lift onda mi se fkt ne da patiti za tih 500m staze, joj nismo mi ni E od europe, cak nas ni prognoza ne dotice a kamoli sta drugo ajoj tuge

suma.ker

inace je taj lift na poljicama veoma simpatican za bordere (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ko se popne na vrh sa njime dobije kolor televizor u boji (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........


Filipino

Bolje i 4 cm snijega nego kisa.
Je li se jugo smirilo ili jos puse?

zedhus

nema postenog skijanja do februara - marta!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

irvas


borderka

Quote from: suma.ker on 12 December, 2008, 21:45:36
inace je taj lift na poljicama veoma simpatican za bordere (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ko se popne na vrh sa njime dobije kolor televizor u boji (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ma vala da su i dva kolora ne bi...  :) patnja

borderka


goch


Ma biæe skijanja ,ne brinite,ima da zapada do iduæe subote 50 cm,¾iga me u krstima...
Blago onom koji nema ¹ta da ka¾e,a ipak æuti!