• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 2. dio

Started by supra, 26 November, 2008, 18:09:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Nerve

Znaci nista do subote?...          3:(

Dobro, je li onda bar sigurno za subotu?
Haj, kolika je Jahorina planina...


zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Nerve

Quote from: gagi on 08 December, 2008, 19:24:10
ne daju bradonjama da gule sneg sa staza...



A hoce li se situacija promjeniti ako obrijem bradu?

???

@sasav: Konaèno dobra vijest. :bravo::(
Haj, kolika je Jahorina planina...

suma.ker

i koliko je gore konacno snega??????//
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

Popokatapetl


irvas

I ja evo upravo gledam web kameru i tesko mi je proceniti koliki je snjezni pokrivac :) Onako odokativno mi izgleda da ga nema vise od pola metra, ali opet mozda gresim. Ipak, bitno je da ga uopste ima.
Pozdrav iz BL  ;)

burkezg

Ta stvar mi nikako ne ide u glavu. U nedjelju je bilo 100 cm snijega, a u ponedjeljak u 9:00 na stranici objavljeno kako ga je 40 cm. Sta nitko ne moze ubost metar u snijeg i rec koliko ga ima? Mislim nije to neka radnja da je toliko potrebno cekat za pravu inormaciju  ideea:(

gagi

KAD BI TO BILO TAKO JEDNOSTAVNO...


Nedim

A to znaci, ako se ne desi cudo i udari jaki jugo, da ce za vikend biti dobro skijanje. A i prognoze su obecavajuce, i ne vjerujem da ce se temperatura popeti toliko da znacajno osteti staze.

ziponja

Quote from: Nedim on 10 December, 2008, 10:15:50
A to znaci, ako se ne desi cudo i udari jaki jugo, da ce za vikend biti dobro skijanje. A i prognoze su obecavajuce, i ne vjerujem da ce se temperatura popeti toliko da znacajno osteti staze.
Mudro zboris Nedime  austin:(

smooth

ZIVIO forum....Hvala vam za informacije....drago mi je cuti da ce vjerovatno raditi skijaliste u subotu...ja sam bio 28.11. i radio je samo mali lift al je bilo super za pocetak sezone..

zedhus

Oslonite se malo na informacije sa TV-a i njihovih prognoza.Probajte to ovako iskombinovati, jer je Jahorina na specifiènoj lokaciji... - ako pogledate da æe od srednje do juzne Dalmacije biti jugo i kisa, a od sjevernog dijela Dalmacije, Like,zapadne i sjeverne Bosne hladniji vazduh, onda Jahorina moze ocekivati malo vise snijega.Naravno pod uslovom da se takva prognoza i zadrzi.Inace sam veliki stovatelj lika i djela Mirne Maras, he he... :-* :-* :-
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!