• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 2. dio

Started by supra, 26 November, 2008, 18:09:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Quote from: burkezg on 08 December, 2008, 19:40:04

Jebi ga sad, tamo di su pitanja i odgovori neko danas rece da ima 40 cm, ti kazes 1 metar i to je to, svi sve znaju i nitko nista ne zna :)
sinoc je bilo oko 40, jutros oko 60 a veceras oko 80-100 cm.
moras gledati vrijeme u koje su pisane poruke

hammer

eh vreme....opet se nadam skijanju za vikend ali prema prognozi od toga nema nista....  :'(

borderka

ma sutra bi bilo fenomenalno skoro savrseno da nema prognoze za cet i pet (kisa)... de vipe reci nam da ce raditi zice :)

vip-jahorina

Quote from: hammer on 08 December, 2008, 19:52:00
eh vreme....opet se nadam skijanju za vikend ali prema prognozi od toga nema nista.... :'(
ja iskreno da vam kazem ne vjerujem puno u prognozu. cinjenica je da na stranici http://www.jahorina.org/vrijeme.php uvijek i prilicno tacno predvidjaju vrijeme, pogotovo snijeg. do sada nisu skoro nikad fulili kad je bio snijeg u pitanju, nek me forumasi isprave ako grijesim, ali na planini se moze u roku od sat vremen vrijeme 2 puta promijeniti, tako da dugorocne prognoze bacite u smece.

isto tako, moze u sarajevu biti sunce a na jahorini snijeg padati ili strasna mecava puhati. a zracnom linijom je to nekih 15-20 km.
znaci, samo kratkotrajne prognoze imaju sansu, pratite na naosj prognoszi vremena, prilicno pogadjaju....

Onill

najavljuju neki jugo...sad je nasao duvati nije duvo cjelo ljeto dabogda se naduvo...al nije to bas najpouzdanije...bilo bi cool da za vikend bude minus...brdo snijega i sunce:)

vip-jahorina

Quote from: borderka on 08 December, 2008, 19:54:36
ma sutra bi bilo fenomenalno skoro savrseno da nema prognoze za cet i pet (kisa)... de vipe reci nam da ce raditi zice :)
ako ne bude "kjameta" trebalo bi sve biti ok. vjerujem da ce i po losem vremenu bar nesto raditi. veliki problem bi bio jugo, on je zlo za snijeg i staze....

hammer

Quote from: vip-jahorina on 08 December, 2008, 19:57:47
Quote from: hammer on 08 December, 2008, 19:52:00
eh vreme....opet se nadam skijanju za vikend ali prema prognozi od toga nema nista.... :'(
ja iskreno da vam kazem ne vjerujem puno u prognozu. cinjenica je da na stranici http://www.jahorina.org/vrijeme.php uvijek i prilicno tacno predvidjaju vrijeme, pogotovo snijeg. do sada nisu skoro nikad fulili kad je bio snijeg u pitanju, nek me forumasi isprave ako grijesim, ali na planini se moze u roku od sat vremen vrijeme 2 puta promijeniti, tako da dugorocne prognoze bacite u smece.

isto tako, moze u sarajevu biti sunce a na jahorini snijeg padati ili strasna mecava puhati. a zracnom linijom je to nekih 15-20 km.
znaci, samo kratkotrajne prognoze imaju sansu, pratite na naosj prognoszi vremena, prilicno pogadjaju....
sve ovo mi je poznato jos od ranije dok sam zivio u sarajevu...sad je malo komplikovanije iz NS doci na skijanje....i pozeljna je dugorocnija prognoza, makar 3 dana  ;D

vip-jahorina

3 dana max prognoza i ona se cesto mijenja, sve ostalo - zaboravite


zidoo

Aj bolan ljudi opusteno   cr:) cemu tenzije

sasav

Danas sam razgovarao sa tehnièkim direktorom i rekao mi je da æe centar raditi preko vikenda a za petak nije siguran i tu æe informaciju dati u ètvrtak. Znaèi tek u èetvrtak æemo zanti da li æe centar raditi u petak. Do petka ili subote neæe raditi liftovi. 

suma.ker

jos da nam pustis sliku trenutnog stanja na Jasi bilo bi full SASAV....Obezglavljeni smo brz web cam ceo dan!!!
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

sasav

sada sam daleko od Jahorine ¾ao mi je 

suma.ker

smrk smrk ostaje mi pogled u banderu i to od juce :o :o :o :o
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

inque

jel' 15. zvanicno otvaranje sezone??
Snowboarding makes me happy!