• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 2. dio

Started by supra, 26 November, 2008, 18:09:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ziponja

Quote from: burkezg on 08 December, 2008, 15:33:49
Pozdrav svima!

18.12. dolazim sa ekipom dolje na 4 dana. Pratim vas svaki dan i nadam se postovima o snijegu jer sam dozivio jahorinu sa snijegom i bez snijega i ova druga opcija mi i nije nesto. Sada samnom idu neki ljudi koji ce prvi put na skije i vise bih zbog njih volio da sve bude lijepo i zatrpano :) Uglavnom, zelim se zahvalit ljudima koji obavjestavaju o trenutnom stanju na jahorini jer nam to puno znaci, barem meni. Jos da web kamere rade kak spada di bi vam bio kraj :)

I da, postoji li ijedna postena vremenska prognoza za BiH? Nigdje se ne mogu nac visine snijega (to mi nije jasno da nema. ove nerefreshane podatke ne uzimam u obzir) i neka pouzdanija prognoza. Ja pratim na http://www.accuweather.com/world-index-forecast.asp?partner=accuweather&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA|&u=1
Ima prognoza za 15 dana i kako ovi kazu bit ce kise :(

pozdrav
Sad imas metar snijega na Jahorini i dalje pada i od srijede opet pada. E sad kako ce biti 18-og ptice znaju i vracevi , ali sudeci prema sadasnjem stanju bit ce IDEALNO
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

zedhus

Quote from: burkezg on 08 December, 2008, 15:33:49
Pozdrav svima!

18.12. dolazim sa ekipom dolje na 4 dana. Pratim vas svaki dan i nadam se postovima o snijegu jer sam dozivio jahorinu sa snijegom i bez snijega i ova druga opcija mi i nije nesto. Sada samnom idu neki ljudi koji ce prvi put na skije i vise bih zbog njih volio da sve bude lijepo i zatrpano :) Uglavnom, zelim se zahvalit ljudima koji obavjestavaju o trenutnom stanju na jahorini jer nam to puno znaci, barem meni. Jos da web kamere rade kak spada di bi vam bio kraj :)

I da, postoji li ijedna postena vremenska prognoza za BiH? Nigdje se ne mogu nac visine snijega (to mi nije jasno da nema. ove nerefreshane podatke ne uzimam u obzir) i neka pouzdanija prognoza. Ja pratim na http://www.accuweather.com/world-index-forecast.asp?partner=accuweather&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA|&u=1
Ima prognoza za 15 dana i kako ovi kazu bit ce kise :(

pozdrav


Zar igdje postoji postena vremenska prognoza?
Sve su to prevaranti...nego sine, opari se i donesi love ovamo!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

pasity

Mi dolazimo iz magarske 12 osobe u petak (12.12.2008) na 4 dana.Da ce raditi ski liftovi?Ko sta zna?
Koliko ima sad snjeg u cm?Samo da ne pada kisa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cijeli dan citam ali me nije jasno?!Mogli bi  i jednu malu slikicu????
Hvala,pasity

hammer

Quote from: pasity on 08 December, 2008, 18:29:56
Mi dolazimo iz magarske 12 osobe u petak (12.12.2008) na 4 dana.Da ce raditi ski liftovi?Ko sta zna?
Koliko ima sad snjeg u cm?Samo da ne pada kisa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cijeli dan citam ali me nije jasno?!Mogli bi  i jednu malu slikicu????
Hvala,pasity


ako vremenske prilike dozvole liftovi rade 13. i 14. (subota i nedelja), sutra verovatno vise informacija od Sase .....

hammer

Quote from: Onill on 08 December, 2008, 18:46:16
pa ako bude padala samo poneses kisobran i nema problema....:) ludzatobom:((

a moze i top za sneg  ludzatobom:((

ziponja

Quote from: Onill on 08 December, 2008, 18:46:16
pa ako bude padala samo poneses kisobran i nema problema....:) ludzatobom:((
Nije lijepo ovako. To su  gosti koji traze informaciju ako je ima. Ako ne , ne treba se ismijavati sa tim. :o

Onill

zipe kako ti nisi otisao danas gore..pa ti si stalno on line...kako nema koja slika?

supra

Quote from: vip-jahorina on 08 December, 2008, 00:03:13
Za vasu informaciju: biramo najbolji NIK (nadimak) jahorinskig foruma na http://www.jahorina.org/forum/index.php/topic,563.0.html
Samo da dodam da je pokrenuta anketa odnosno glasanje Naj NICK Na Forumu

Nerve

Postoji li mogucnost da liftovi rade sutra? Bar Poljice? Mislim kad vec ima metar snijega, zasto ih ne puste vec sutra?   ideea:( ideea:( ideea:(
Haj, kolika je Jahorina planina...

gagi

ne daju bradonjama da gule sneg sa staza...

gabrijelos

Quote from: Nerve on 08 December, 2008, 19:21:26
Postoji li mogucnost da liftovi rade sutra? Bar Poljice? Mislim kad vec ima metar snijega, zasto ih ne puste vec sutra?   ideea:( ideea:( ideea:(

Pa potrebno je neko vrijeme da se staze srede a i sutra je utorak pa vjerojatno nije isplativo pustati staze u pogon nego staze dobro srediti i za vikend napraviti otvorenje

borderka

Quote from: gagi on 08 December, 2008, 19:24:10
ne daju bradonjama da gule sneg sa staza...
hahahahaha jest jest u pravu si gagi... mada bi bilo dobro da se sutra skine mrak s ociju, vec je dosadilo gledati jahorinu preko cama...

burkezg

Quote from: ziponja on 08 December, 2008, 17:47:59
Sad imas metar snijega na Jahorini i dalje pada i od srijede opet pada. E sad kako ce biti 18-og ptice znaju i vracevi , ali sudeci prema sadasnjem stanju bit ce IDEALNO
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Jebi ga sad, tamo di su pitanja i odgovori neko danas rece da ima 40 cm, ti kazes 1 metar i to je to, svi sve znaju i nitko nista ne zna :)

gagi

QuoteCitat od: borderka - Danas u 19:38:16
Citat od: gagi - Danas u 19:24:10
ne daju bradonjama da gule sneg sa staza...
hahahahaha jest jest u pravu si gagi... mada bi bilo dobro da se sutra skine mrak s ociju, vec je dosadilo gledati jahorinu preko cama...
nego da bi bilo dobro,ali retko se èuje glas naroda...
mislim da oni koji o tome odluèuju najmanje vremena provode na stazama i liftovima...

borderka

za cetvrtak i petak najavljuju kisu tako da ako sutra ne puste zice vikend ce biti opet truba... :(