• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 2. dio

Started by supra, 26 November, 2008, 18:09:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Onill

moze slobodno danas i neka slika pa makar i telefonom:)

Vlatka

neka slicica za nas koji sjedimo u kancelarijama i mastamo o tom snijegu...priustite nam to, pa makar slikali telefonom.... :bravo::(

MarLes

Quote from: Vlatka on 08 December, 2008, 08:36:47
neka slicica za nas koji sjedimo u kancelarijama i mastamo o tom snijegu...priustite nam to, pa makar slikali telefonom.... :bravo::(

Da bilo bi stvarno lijepo................. ludzatobom:(( ludzatobom:((

irvas

pozdrav svima, i bas mi je ova snjezna informacija uljepsala jutro. nadam se da ce da se odrzi do vikenda, mada moram da priznam da sam malo skeptican. gledajuci vremensku prognozu sve je to jos klimavo. ipak, nada ostaje   :)

sasav

e sada veæ pada pravo  temperatura -3   visina snje¾nog pokrivaèa  oko 60-ak cm

cos



borderka

postoji li ikakva sansa da zice sutra rade???




Onill

nadaj se nadaj:)
sta je s kamerama niti jedna ne radi

irvas

Mozda je snjeg toliko napadao da je zatrpao kamere    ::)

burkezg

Pozdrav svima!

18.12. dolazim sa ekipom dolje na 4 dana. Pratim vas svaki dan i nadam se postovima o snijegu jer sam dozivio jahorinu sa snijegom i bez snijega i ova druga opcija mi i nije nesto. Sada samnom idu neki ljudi koji ce prvi put na skije i vise bih zbog njih volio da sve bude lijepo i zatrpano :) Uglavnom, zelim se zahvalit ljudima koji obavjestavaju o trenutnom stanju na jahorini jer nam to puno znaci, barem meni. Jos da web kamere rade kak spada di bi vam bio kraj :)

I da, postoji li ijedna postena vremenska prognoza za BiH? Nigdje se ne mogu nac visine snijega (to mi nije jasno da nema. ove nerefreshane podatke ne uzimam u obzir) i neka pouzdanija prognoza. Ja pratim na http://www.accuweather.com/world-index-forecast.asp?partner=accuweather&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA|&u=1
Ima prognoza za 15 dana i kako ovi kazu bit ce kise :(

pozdrav