• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 2. dio

Started by supra, 26 November, 2008, 18:09:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.


sasav

Quote from: mmile on 29 November, 2008, 18:54:51
Ljudi koliko je snega gore??Krenuo bih nocas iz Novog Sada,dali se isplati dolazit

Ako dolazite samo radi skijanja trenutno vam se neisplati dolaziti


hammer


Onill

jugo sve zajebo...mislim da ce biti full skijanje oko 12.12...nesto mi mirisi taj datumm...

nixid

bice kao i prosle godine, 10 dana u februaru i martu i budi sretan a to je sve zbog amera


zedhus

Vazno je da se snijeg odrzi, ali nazalost...
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Aleks

a zato web camere ne rade...? mislim da stoji israslika jos od petka...

ziponja

Quote from: Aleks on 30 November, 2008, 17:25:26
a zato web camere ne rade...? mislim da stoji israslika jos od petka...
:) :) :) :)
Meni se cini da ce narednih dana biti ponovo mnogo "ljepsa" i privlacnija slika.
Decembar tek pocinje, padavine ( snjezne su u najavi ) . E sad , nama ostaje samo da se jos malo strpimo i pocinje zimski festival na Jahorini
ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((


alfa

Danas kada sam krenuo sa Jahorine stanje je bilo poprilicno lose,sneg se brzo topi i tesko da ce nesto ostati za par dana ako nastavi ovaj jugo da duva....odlicna fora je bila kada sam dolazio u petak i gledam a sve belo,gomila snega a na displeju ispred Vucka pise -12,ja sav radostan dok nisam izasao iz auta i doziveo toplotni udar a sve se topi...naravno da je displej u kvaru a moja sreca kratkog daha >:( >:( >:(
u subotu je radio tanjir na poljicama i moglo se skijati do 12 a posle je bilo mucenje i stvorila se velika guzva ali eto moglo se bar koji put spustiti ;D ;D ;D

inque

da, da, na istom tom displeju je pisalo da je visina snijega 90cm  ;D
al' doooci ce dan kad ce i to biti istina  ;D ;D
Snowboarding makes me happy!

MarLes

Dobro jutro ljudi, kakvo je stanje da li se otopio :'(