• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 2. dio

Started by supra, 26 November, 2008, 18:09:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.


hammer

e bravo sasav  ;D vredelo je cekati da popijes kafu  ;D


hammer

verujem da je bilo tesko izboriti se sa damam  ;D no, sada kad si nam prikazao frisko stanje staza i snega....vreme je za podnevnu kafu u OC  ;D

sasav

uh  to je  OPASNO   OPASNO   

sasav

E za sve one koji su se tek ukljuèili na forum.

Sutra u 09,00  èasova je OTVORENJE SKIJA©KE SEZONE  2008/2009 . Prvog dana je GRATIS skijanje a od subote do 15.12.2008. godine cijena dnevnog ski-passa je fiksna i iznosi 20 km.

hammer

koliko sam video sa slika, deo staza je uredjen i spreman za sutra.....a danas niko nije skijao  :( steta.....
da li i dalje radi tehnicka sluzba na uredjenu ostalih staza ili se ceka sutrasnje otopljavanje pa da vide sta dalje?


a ti znas koliko je OPASNO  ;D

thief

Da li je tacna informacija objavljena danas na bhski.ba da sutra počinje sezona na jahorini i da se nece naplacivati ski pass...


sasav

Quote from: thief on 27 November, 2008, 12:12:36
Da li je tacna informacija objavljena danas na bhski.ba da sutra poèinje sezona na jahorini i da se nece naplacivati ski pass...

Pratite malo forum  isèitatjete  pa æe te imati sve informacije iz prve ruke

hammer

e odlicno, svi koji sutra dodju imaj sve sanse da uzivaju u snegu i stazama  ;D

nije se dalo da nocas krenem put jahorine.... ali jedan od narednih vikenda dolazim  ;D

thief

Ja sam definitivno sutra gore sa ekipom i to u ranu zoru ...heheheheh  :bravo::( :bravo::( ludzatobom:(( ludzatobom:((

zidoo

@sasav,
koje zice ce da puste u rad? Nas cetvero sutra dolazi iz BL pa jbg da se malo informisemo.


cos

SVAKA CAST SASAV ZA OVE INFORMACIJE I SLIKE . U SUBOTU STIZEM I JA SA SVOJOM EKIPOM.  :bravo::(