• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 2. dio

Started by supra, 26 November, 2008, 18:09:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

supra

Dr¾ite se teme - iskljuèivo "Stanje na Jahorini"

sasav

Trenutno je na Jahorini vedro  temperatura je  -9 stepeni, staza tvrda i dobro uraðena.   Jedna ekipa se skija na stazi Poljice a izvlaèe se do ©atora sa automobilom. Znaèi pravi zaljubljenici su veæ na Jahorini . 

gagi

Bez reflektora...pravi entuzijasti..svaka èast!! :bravo::(

sasav

Quote from: gagi on 26 November, 2008, 19:36:03
Bez reflektora...pravi entuzijasti..svaka èast!! :bravo::(

Zaboravio si Gagi da od ove godine ima ulièna rasvjeta koja podobro osvjetljava stazu na Poljicama i odozgo i odozdo..


neca

u petek skijanje za DJ ,a u subotu ski pass je 20 KM.vidimo se dakle svi na stazi puf:) puf:) puf:)


Stipe16


gagi

najavila sa gomila gostiju iz Bgd,NS i bli¾eg okru¾enja...
Alf je najavio dolazak sa uzorcima voænih destilata...

dasas

Ljudi zelim Vam dobar provod i dobro skijanje ko dolazi za vikend. Na zalost ja nisam te srece >:(, ali svakako cu nastojati biti gore na zvanicnom otvaranju u decembru. Sretno nam sa snijegom!

Stipe16

Quote from: gagi on 26 November, 2008, 22:12:41
najavila sa gomila gostiju iz Bgd,NS i bli¾eg okru¾enja...
Alf je najavio dolazak sa uzorcima voænih destilata...

Sto kazu oce biti vise gostiju nego lani?
Konkretno period od 3,1 do 10.1.. ;D

SVOXY

NEMA NAM SUMA-KERA ,MORA DA JE VEC KRENUO NA AUTOBUS .NEMA VEZE EVO I JA SAM SE SPAKOVAO PA ODO PRAVAC JAHORINA.SAMO SE NADAM DA SUTRA OTVORE BAR JEDNU ZICU .ONAKO PRELEP DAN SUNCAN SA MNOGO SNEGA  KAO U BAJCI, A ZICA NE RADI.  puf:) puf:) puf:)
FLOWBOARD

hammer

dajem bezuslovni podrsku svim entuzijastima i zaljubljenicima u ja'orinu i skijanje il ibordanje.....gledacu u webcam.....i mastati....  ;D

zidoo

e a oce bit u petak nocnog skijanja?

gagi

Dobro jutro narode...
sprema se lep i sunèan dan... ;D ;D ;D