• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 2. dio

Started by supra, 26 November, 2008, 18:09:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.



zedhus

Quote from: vip-jahorina on 10 December, 2008, 23:02:33
neko rece da bi se trebalo gledati kako stvari stoje u dalmaciji i gore prema lici i zagrebu. iskustvo pokazuje da to relativno tako i ako je gore hladno, kod nas dodje snijeg za 1-2 dana a ako je jugo u dalmaciji mi imamo onda vlazno i juzno vrijeme.
za to ima i jedno obrazlozenje. jahorina lezi na medji mediteranske i kontinentalne klime. jahorina je prilicno otvorena ka jugu, negdje na potezu dubrovnik-split a kontinetalni uticaj dolazi sa alpa, znaci preko slo i hr.
zato jahorina ima vise snijeznih padavina nego alpe, ali i vise juznih dana nego alpe.

Hehe, ja sam rekao Generale...i da te pitam,jel ti ukloni sliku one zenske sto hoce da dodje na Jahorinu? ideea:(
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!



zedhus

Sasavi legenda si,dzaba je...
Imal sekretarice u OC-u?  :D
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!



Nedim

Sasa, svaka cast za slike. Meni se cini da bi snijeg mogao izdrzati do vikenda pod uslovom da jugo malo popusti, i da sutra temperatura malo stegne kao sto prognoze najavljuju. A jos ako bi u petak navecer palo obecanih 5-10 cm...

inque

auuu, nema snijega na borovima, to je bas...
i sad kad/ako se zice otvore u subotu, to je kao pocetak sezone i pass ce kostati 35KM??
Snowboarding makes me happy!

Filipino

Quote from: inque on 11 December, 2008, 14:47:38
auuu, nema snijega na borovima, to je bas...
i sad kad/ako se zice otvore u subotu, to je kao pocetak sezone i pass ce kostati 35KM??
35 KM je ski-pass tek od 27.12.
Do tada 33 KM.

zidoo


dejankosic

zar ski pas nije do 15.12 20KM???tako je pisalo na forumu koliko sam ja pratio???odkud sad 33KM

sasav

ja æu ujutru da provjerim za cijenu ski pasa 

dejankosic