• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 2. dio

Started by supra, 26 November, 2008, 18:09:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

zidoo

@sasav, koliko lose :(?
Imali nekih vasih prognoza vezanih za snjeg? Ove na sajtu i nisu nest' optimisticne.

gabrijelos


nixid

fak fak fak, ja sam sinoc bio na Vlasicu, sijeg se topi i jugo ga samo tanji i pravi blato od snijega, pretpostavljam da je tako i na jahorini...

alfa

Evo i ja sam malo gledao prognoze i nije ni malo optimisticno....nesto padavina i ima za naredni period ali temperatura je definitivno previsoka da bi to i ostalo a i dosta kise najavljuju...koliko sam cuo gore ocekuju tek ozbiljne padavine oko Nove godine



Aleks

I ja sam pitala sto stoji web cam od 28mog ali niko ni reci o tome... :(

alfa

Quote from: Aleks on 01 December, 2008, 10:15:49
I ja sam pitala sto stoji web cam od 28mog ali niko ni reci o tome... :(
Druze to ti je isto ko kad neko umre,e onda ga ne slikaju tako mrtvog i zutog i tu sliku stave na nadgrobni nego nadju neku lepsu dok je bio malo zivlji pa tu stave ;D ;D ;D

meni i bolje da drze ovu sa snegom bar dok ne padne novi ;D ;D ;D



zedhus

Kamera treba da radi bez obzira na vjetar.Na jednoj stranici vezano za Jahorinu postoji kamera koja je postavljena na vecoj nadmorskoj visini od poljica i Satora,pa opet salje signal.
Sega mi je sto se vecina  raje ovdje sje.ala radi prevelikih ocekivanja.Kontam da se skijanje pozelilo a bogami i ta kruska koja mi je izasla na nos citajuci o njoj,ali vidim tek manji dio onih koji su realni i znaju da kraj novembra ne znaci ama bas nista po pitanju skijanja.
Nego ljudi,dajte se opustite, ako treba prespavajte jednu noc u svom frizideru, nek vas zelja mine, pa da zajedno sacekamo malo ozbiljnije padavine i minuse.Ipak do kraja marta ima jos dana, a zadnje dvije godine su odlican primjer da se bas tada najbolje skijalo.
STAY SAFE!



Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

zedhus

Evo na sta je to otprilike licilo u 11:30h.
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

zedhus

A u arhivi imam i ovo: 26.03.2008. oko 8:00 (7 dana se skijalo ko u prici)
Uzivajte!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

gabrijelos

evo malo i moje arhive ;D da malo uljepsam stvari i ulijem nadu

Da skijalo se predobro bas tog 26.3

Strpite se jos 2-3 tjedna mozda i manje, bit ce snijega nece jahorina izdati ;)

gabrijelos

znam da sam malo off ali valjda ce mi oprostiti

evo jos jedne da ulijem ljudima nadu