• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 2. dio

Started by supra, 26 November, 2008, 18:09:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

hammer

bravo inque  ;D slike govore sve  ;D

goch

Blago onom koji nema ¹ta da ka¾e,a ipak æuti!


putko


harison

Da li neko zna da li ce raditi sutra OGORJELICA 1 ??


vrbas

Da li mi neko mozze reci da li nocas pada kissa na Jahorini i ima li jakog vjetra kao ssto je najavljeno possto namjeravam sutra iz Banjaluke sa porodicom na skijanje...

zidoo

E ovako ja sam jedan od "sretnika" koji je bio gore...
Krenulio smo nazad u 16:30 i vrijeme je bilo trulex. Duvo je jugo, bilo je "cudno" toplo. Tako je i citavim putem, i na vlasicu je dosta snjega otopilo se, a do banjaluke vise nije bilo minusa :(
Nadam se da ce preko noci na jaorini da zaladi dobro i da vam stegne staze za sutra.

Inace danas je bilo perverzija, zelim da pohvalim OC, staze su bilo ekstra (je mal vjetar na "prevojima" oduvo, al to tak treba).

Nerve

Kakvi su nam izgledi za sutra? Vidim da se prognozira kisa, ali ne mogu da se pomirim sa tim...     

:'(
Haj, kolika je Jahorina planina...

zburkos

Kakvo je stanje gore jel rade danas zice i kakve su prognoze za sutra?? Oce li se moc skijat??

srkki

isti ja

neca

danas bez skijanje u odnosu na juce al skijalo se ,po najvljenim padavinama sledeci vikend bi trebao da bude full   :) :) :)

mmile

Ljudi koliko je snega gore??Krenuo bih nocas iz Novog Sada,dali se isplati dolazit