• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Okupljanje foruma¹a na Jahorini - Period ??.??.09 ???

Started by supra, 22 September, 2008, 19:49:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

U kojem periodu bi bilo najbolje napraviti festu?

Krajem Januara
5 (18.5%)
Poèetkom Februara
6 (22.2%)
Krajem Februara
9 (33.3%)
Poèetkom Marta
6 (22.2%)
Drugi period
1 (3.7%)

Total Members Voted: 27

supra

Quote from: gagi on 20 October, 2008, 19:48:13
pa èekaj malo Supra,zar nismo rekli da æe skup biti u martu?
Presuda i odluka   ideea:( u Decembru

gabrijelos


gabrijelos



gagi

ako je veæ tako odluèeno mo¾da je najbolje da to bude 26-27-28 decembra,to je poslednji vikend pred Novu godinu...




gabrijelos

Quote from: gagi on 20 October, 2008, 20:32:13
ako je veæ tako odluèeno mo¾da je najbolje da to bude 26-27-28 decembra,to je poslednji vikend pred Novu godinu...

mislim da je taj vikend vec naveliko bookiran, te subote stizu svi oni koji ce biti za novu na jahorini, a za novu nema slobodnih kreveta

Ali ako ce i biti taj vikend onda treba sluzbeno izvjestiti, da se moze traziti smjestaj i planirati dolazak tko moze


alfa




alfa

Ma ankete su odlicna stvar ali kako sam vec napisao u jednom predhodnom postu,moze 300 ljudi da glasa,predlozi,prijavi se ali ce na kraju doci nas 7-8 i mislim da od nas zavisi kad,gde i kako,Druga vrlo bitna stvar,praviti anketu do kraja decembra a sada je vec pola smestaja rezervisano za celu sezonu,ne ostavlja prostora i vremena da se organizuje smestaj.Moze se izglasati sredina januara pa onda vecina moze da ponese sator ili spava u autu u najboljem slucaju.Anketa treba da se zavrsi do polovine novembra da ljudi imaju vremana da usklade odmor,slobodne dane ili sta vec sve ne treba za zimovanje a ne za novu godinu traziti smestaj na Jahorini.Ovo je naravno moje misljenje i ja cu se potruditi da dodjem kad god se dogovorite ali evo javno izrazavam sumnju u mrmetov sindrom,eto... ;D ;D ;D