• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 1. dio

Started by vip-jahorina, 15 September, 2008, 10:33:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

ziponja

Quote from: supra on 26 November, 2008, 15:15:36
Znaèi ovo je moguæe? BORDERI U SVEMU PRVI! Nekada je Kri¾aj harao ali sve se menja...
Bilo je moguce, snijega je bilo, ali sumnjam da je i bilo( ovo boardanje na fotki) jer nije bilo suncano u nedelju , kao na toj fotki.
Ipak rezerva .MOZDA

sanctuary

Quote from: ziponja on 26 November, 2008, 15:22:31
Quote from: supra on 26 November, 2008, 15:15:36
Znaèi ovo je moguæe? BORDERI U SVEMU PRVI! Nekada je Kri¾aj harao ali sve se menja...
Bilo je moguce, snijega je bilo, ali sumnjam da je i bilo( ovo boardanje na fotki) jer nije bilo suncano u nedelju , kao na toj fotki.
Ipak rezerva .MOZDA
Slika je napravljena 23.11.2008. na Poljicama.

ziponja

Quote from: sanctuary on 26 November, 2008, 15:25:12
Quote from: ziponja on 26 November, 2008, 15:22:31
Quote from: supra on 26 November, 2008, 15:15:36
Znaèi ovo je moguæe? BORDERI U SVEMU PRVI! Nekada je Kri¾aj harao ali sve se menja...
Bilo je moguce, snijega je bilo, ali sumnjam da je i bilo( ovo boardanje na fotki) jer nije bilo suncano u nedelju , kao na toj fotki.
Ipak rezerva .MOZDA
Slika je napravljena 23.11.2008. na Poljicama.
Nemam nista protiv.  :) :) :) :) :)

supra


hammer

ne zanm ni kad, ni kog...ni da li je on prvi otvorio sezonu...ali mi se mnogo svidja  ;D

Onill

hehe....nemoj da ja supra stavim sliku iz jula mjeseca onda...nije fora na gleceru otvarati sezonu...heheh...vec na jahorini :bravo::(

supra

Quote from: Onill on 26 November, 2008, 15:48:31
hehe....nemoj da ja supra stavim sliku iz jula mjeseca onda...nije fora na gleceru otvarati sezonu...heheh...vec na jahorini :bravo::(
KO JE PRVI OTVORIO SEZONU

SVOXY

Dolazimo nego sta ,uplatili smo jos pre desetak dana ne znajuci dali ce uopste biti snega ili cemo obilaziti Sarajevo . Onda treba da svi znate kolika je nasa zelja za skijanjem :bravo::( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
FLOWBOARD

SVOXY

Ko ne rizikuje taj ne dobija ,ali mislim da smo mi ovoga puta pobedili i zasluzili da nam puste makar jednu ,,,,,Z I C U ... :bravo::( :bravo::(
FLOWBOARD

gabrijelos

100% ta jedna upaljena ce biti praca ;D

zbignjev

pozdrav :)
i sta bi na kraju,koliko ima snega,koja bi zicara trebalo da radi od petka :-\
jesam i ja entuzijasta ali treba da predjem 400km,pa mi se i nije kockati...
ajd ako neko zna neka nas obavesti :-*....
i ako se vidimo u petak informatora o stanju na planini vodim kod Pega  na rakiju od divlje kruske :bravo::(

gabrijelos

imas sve infomaciju, forum je u zadnjih 24 sata preziv

Najbolje informacije daje SASAV i ako dodjes njega vodi na tu famoznu i svespominjanu krusku

Ispada po ovom forumu sa su svi skijasi alkoholicari a od voca znaju jedino krusku ;D


ziponja

Quote from: gabrijelos on 26 November, 2008, 16:40:57
imas sve infomaciju, forum je u zadnjih 24 sata preziv

Najbolje informacije daje SASAV i ako dodjes njega vodi na tu famoznu i svespominjanu krusku

Ispada po ovom forumu sa su svi skijasi alkoholicari a od voca znaju jedino krusku ;D
I skijasice ne samo skijasi ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
A i borderi  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

gabrijelos

Quote from: ziponja on 26 November, 2008, 16:42:11
Quote from: gabrijelos on 26 November, 2008, 16:40:57
imas sve infomaciju, forum je u zadnjih 24 sata preziv

Najbolje informacije daje SASAV i ako dodjes njega vodi na tu famoznu i svespominjanu krusku

Ispada po ovom forumu sa su svi skijasi alkoholicari a od voca znaju jedino krusku ;D
I skijasice ne samo skijasi ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
A i borderi  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

Uh njih zaboravih moja isprika 3:(