• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 1. dio

Started by vip-jahorina, 15 September, 2008, 10:33:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SVOXY

A GDE SI TI NA PIVI DA UGASIMO ZEDJ ZA SNEGOM ,VIDI GA, VIDI GA SAMO SIPA ,DABOGDA PADO DO SUTRA UVECE . jeb... FUTBAL VAZAN JE SNEG I jAHORINA SVE OSTALO JE OUT...
FLOWBOARD

suma.ker

SVOXY, bolje se spremi da pijes gore a ne ko prosli put da mi bezis iz kavane............mani se piva po NS-u vidimo se gore na crti!!! i na stazi i u kavani
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

ziponja

Ljudi ne da je zatrpao Sarajevo, nego sipa li sipa.

ziponja

U gradu u ovo doba ima bar 20cm, koji je pao na mokar asfalt, a mozes misliti koliko je i kako gore ?? hug:( ludzatobom:(( :bravo::( devil:( devil:( ideea:( ideea:( :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ziponja

Ko nije "naostrio smucke i boardove , neka to uradi sto prije, jer uzivancija pocinje !!!!!
ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

suma.ker

ima li sanse doznati da li pada jos gore i koliko je do  sada napadao?
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

ziponja

Pada , garant. Koliko ?????
Procjena , za sada ima cca 30-40 cm novog snijega. + stari koga je ostalo 15-tak cm.
Do jutra jos 20-tak a sutra popodne i navece sta nam Bog da, a dat ce jos :o :o :o :o :o :o :o

suma.ker

skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

SVOXY

jos uvek si budan suma.keru ,eto obestinila mi se prognoza da ce biti metar snega a jos i PRSTAVAC ,SVE CE DA LETI KADA PROVOZAM . samo neka pada do sutra navece .Nadam se da ti je rodjak dobro naostrio skije ,jer u suprotnom si naderao . Ko poslednji stigne sa vrha Ogorjelice do Zlatnih zita casti celu planinu KKKRRRUUUSSSKKKOOOMMM ---KRUSKOM ZAPAMTI DOBRO . NEMOJ OPET DA ISPALIS KAO PROSLI PUT .Vejte ,vejte , pahulje bele ... :P ::) :P 
FLOWBOARD

SVOXY

Gde SI suma-keru. ,da vidis ovo ludilo od snega zatrpo je sve da ne moze bolje .dali neko zna ,koja je kolicina snega pala u cm.-naravno kada ustanete ,bio bih vam zahvalan na informaciji. I hoce li izaci RATRACI DA SREDJUJU STAZE posto je prestao da pada . Nadam se da ce raditi zice u Cetvrtak i Petak ludilo covece da ne poverujes koliko snega padne za jednu noc . (:smijeh: :D ;D ludzatobom:(( :bravo::( devil:( devil:(
FLOWBOARD

SVOXY

Moze li neko od vas prisutnih da objavi koliko je snega nocas palo na Jahorini u centimetrima. HVALA  :D :D :D
FLOWBOARD

ziponja

Quote from: SVOXY on 26 November, 2008, 08:36:03
Moze li neko od vas prisutnih da objavi koliko je snega nocas palo na Jahorini u centimetrima. HVALA  :D :D :D
Prema procjeni jahorinskih indijanaca ( mjereno odokativno) sada je visina snijega 55cm ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

Aleks

pa nije se ibocila, mislim bandera, ali belo je belo...i to je super! pozdrav

suma.ker

Pozdrav za zlog Svoxy....kad izgubis na crti za kaznu ima da se popnes na banderu i da vratis web cameru da gleda na stazu!!
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

SVOXY

Vraticu je ja bez problema znam sigurno da na njoj nema struje .... sta kazes na ovaj sneg. I pazi da opet ne vozis sa polomljenom skijom ,pa da se opet vadis... puf:) puf:) puf:)ovako cu te oduvati . 3:(
FLOWBOARD