• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 1. dio

Started by vip-jahorina, 15 September, 2008, 10:33:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 14 Guests are viewing this topic.

hammer

ovi kazu da je samo oblacno....

http://www.accuweather.com/world-forecast.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA&metric=1

:-X

inque



malo mutno, zaledih se  ;D
10ak cenata...
Snowboarding makes me happy!

suma.ker

svaka cast na fotki, stvarno vrlo opsiran odgovor!!! hvala.... onda je gore bar duplo napadalo......... sta vi mislite ljudi?
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

inque

sigurno, nema teorije da ovdje ovako pada a da gore bude losije...
Snowboarding makes me happy!

hammer


ziponja

Quote from: inque on 25 November, 2008, 23:53:38


malo mutno, zaledih se  ;D
10ak cenata...
Ti stanujes pored Ribice ili blize iznad bivseg Gurmana ???? ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

inque

ne ubijaj entuzijazam!!!   ;D
ne, ovo je po mojim strucnim procjenama baziranim na dugogodisnjem iskustvu... jos samo da neko odozgo potvrdi ;D

aaa zivim u nizu ribice prvi ulaz, stooo, jesi to stalni Slobin gost?? na pp, malo smo offtopic (jesam fina  ;D)
Snowboarding makes me happy!

ziponja

Quote from: inque on 26 November, 2008, 00:02:16
ne ubijaj entuzijazam!!!   ;D
ne, ovo je po mojim strucnim procjenama baziranim na dugogodisnjem iskustvu... jos samo da neko odozgo potvrdi ;D

aaa zivim u nizu ribice prvi ulaz, stooo, jesi to stalni Slobin gost?? na pp, malo smo offtopic (jesam fina  ;D)
Pa vrlo cesto.
A snijega na Jahorini ima kao u prici. Sad sam pricao sa drugom koji je gore. Kaze da je ludilo . Sipa kao iz lavora

Onill

ljudi sta bude bice...bitno je da je pocelo fino i da je rashladilo zemlju i spremilo ju za snijeg koji bi trebao da ostane i zadrzava se ;)...a sezona tek krece... ;)

hammer

a necu da ubijam......ali skijao sam od '83 na Jahorini...i svakom snegu se radova kao popizdeo  ludzatobom:((

inque

tako je Onill!  ;D

a evo hammer, proslavih se kao meteorolog, necu morati da vucem zice... zasad  ;D
Snowboarding makes me happy!

hammer

a ti si hostesa, one svedjanke vuku zice (da znam off topic  ;D )

SVOXY

STA JE SADA suma.keru nisi mi verovao da ce nas docekati sutra metar snega . Samo neka pada do sutra u podne bice bordanja . Dajte nam neku sliku sa Jahorine da vidimo sta se trenutno desava.Hajde ADMINISTRATORU ucini nam tu uslugu i donosimo ti SLJIVU,KAJSIJU I LOZU DA PROBAS A MOZE I JEDNO  JAGNJE . JEDNA  fotka za veselo drustvo koje to zeljno iscekuje  :D :D :D
FLOWBOARD

suma.ker

desi zli SVOXY. opet si pao na kladionici.....desi veceras da pratis stanje cm?|
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

suma.ker

jedva cvekam da vidim ujutru onu banderu.....daj boze da se izoblicila od snega!
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........