• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 1. dio

Started by vip-jahorina, 15 September, 2008, 10:33:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

sasav


hammer

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee  ludzatobom:(( pada li pada......  ;D

supra


hammer


Onill

hehe...pratim ovaj forum vec par godina al nije nikad se popizdilo ovako za skijanjem kao sada...hehe...mora da su svi uzeli novu opremu i tresu se ko narkomani ocel zice ili nece zice biti (:smijeh:

suma.ker

sasa koliko je do sada napadalo cm?
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........


suma.ker

skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

hammer

Quote from: Onill on 25 November, 2008, 20:01:49
hehe...pratim ovaj forum vec par godina al nije nikad se popizdilo ovako za skijanjem kao sada...hehe...mora da su svi uzeli novu opremu i tresu se ko narkomani ocel zice ili nece zice biti (:smijeh:

do '92 moji su mi pravdali casove da bi gradskim busom isao na Jahorinu i skijao....nisam skijao do prosle godine celih 16 godina.... i to je kao voznja bicikla, prosle zime nisu me mogli odvojiti od staze i sad sam naostren,.....opasno  ;D

sasav


hammer


sasav

Quote from: hammer on 25 November, 2008, 20:09:41
Quote from: Onill on 25 November, 2008, 20:01:49
hehe...pratim ovaj forum vec par godina al nije nikad se popizdilo ovako za skijanjem kao sada...hehe...mora da su svi uzeli novu opremu i tresu se ko narkomani ocel zice ili nece zice biti (:smijeh:

do '92 moji su mi pravdali casove da bi gradskim busom isao na Jahorinu i skijao....nisam skijao do prosle godine celih 16 godina.... i to je kao voznja bicikla, prosle zime nisu me mogli odvojiti od staze i sad sam naostren,.....opasno  ;D
ulica Franje raèkog autobus za Jahorinu   jesi tu èekao  bus

hammer

e jbg..ne secam se kako se ulica zvala...ali znam da sam trolom sa dobrinje i onda....na polaznu stanicu za jahorinu, bjelasnicu....

suma.ker

Sasa .ako ti ne bude tesko kasnije da nam pustis novo prolazno vreme u cm....nocas se zesce navija jer se sutra krece gore! poz i unapred hvala!
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

zidoo

@sasav, jedna ovaka slika i stari popravis raspolozenje za jedno cca 150 ljudi .. fala ti  :bravo::( :bravo::(

Ponjecu ti litru kruske :)