• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 1. dio

Started by vip-jahorina, 15 September, 2008, 10:33:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 13 Guests are viewing this topic.

inque


doduse, za sklonosti ne sumnjam, nakon naljevanja kruskom i ostalim pomenutim vocnim produktima... :D
a kontam kad bi bio te srece da im uletis u sobu a ne svidish im se, taj "sretnik" bi vukao sve zice na Jahorini...  3:(  ;D
Snowboarding makes me happy!

hammer



hammer

a malo moram da igram i za raju...samo malo  ;D ;D ;D ;D

alfa

Quote from: inque on 24 November, 2008, 18:05:46

doduse, za sklonosti ne sumnjam, nakon naljevanja kruskom i ostalim pomenutim vocnim produktima... :D
a kontam kad bi bio te srece da im uletis u sobu a ne svidish im se, taj "sretnik" bi vukao sve zice na Jahorini...  3:(  ;D
sumnjam ja da bi jutro docekao ziv ali dopustam mogucnost takvog scenarija ;D ;D ;D

inque

Quote from: hammer on 24 November, 2008, 18:12:15
a malo moram da igram i za raju...samo malo  ;D ;D ;D ;D

svaka cast, ni ovo se ne vidja svaki dan... treba svima primjer da nam bude  ;D

a kako je krenulo, razradit cemo novi master plan  (:smijeh:
Snowboarding makes me happy!

hammer

ako æe raditi ¾ice, onda moram da ostanem ¾iv...d¾abi mi po¾rtvovanost  (:smijeh:

inque

doletit ce neko s vremena na vrijeme da te napoji  (:smijeh:
Snowboarding makes me happy!

hammer

 (:smijeh: da me napoji.....pola pije pola ©arcu daje...(malo napoja i za reprezentativke inaèe neæu preteæi)  (:smijeh: (:smijeh:

gagi

u prkos  opasnosti da zvuèim kao Supra moram da vas upozorim da ste offtopic u ovoj temi...
najbolje da nastavite u kafani kod Sasavog... ;)

hammer


supra

Quote from: gagi on 24 November, 2008, 18:39:16
u prkos  opasnosti da zvuèim kao Supra moram da vas upozorim da ste offtopic u ovoj temi...
najbolje da nastavite u kafani kod Sasavog... ;)
police:(  (:smijeh:  police:(  (:smijeh:  police:(  (:smijeh:  police:(  (:smijeh:

                 KAFANA

suma.ker

lako se vama zajebavati, ja  cekam sredu ko ozebli sneg a izgleda ce kisa sve da sjebe.........ako ima koga gore neka javlja veceras prolazno vreme
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

SVOXY

Dali neko zna kakvo je trenutnutno stanje na JAHORINI I KOLIKO IMA PREZIVELOG SNEGA U CENTIMETRIMA  mogao bi i V.I.P- DA NAS OBAVESTI O TOME AKO NIJE ZABORAVIO, NA NAS ILI JE I ON ZAVRSIO U KAFANI SA OSTALOM EKIPOM (:smijeh: devil:( (:smijeh:
FLOWBOARD

SVOXY

suma.keru gde si ti danas nesto si se ucutao .... puf:) puf:) puf:) tako duva JUGO NA JAHORINI
FLOWBOARD