• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 1. dio

Started by vip-jahorina, 15 September, 2008, 10:33:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

gagi

Supra ne pristaj nam na muku... :'(

hammer

Da li ima neko informaciju.....da li uposte paliniraj da pokernu neku zicaru za vikend....danas moram da rezervisem smestaj, a nesto nisam za opciju krkanja silje ili klempa u sosu od kajsije ili kruske :)

Informacija, bilo ko!!!!!

alfa

Svi isto pitaju i svi znaju odgovor.....AKO BUDE DOVOLJNO SNEGA RADICE ZICE U SUPROTNOM NE....

nece sigurno pustiti zice da bi ljudi uzivali u pogledu i vozikali se bez veze.sigurniji odgovor na ovo pitanje mozes dobiti u hidrometereoloskom zavodu a ako te oni zajebu ti uvati dva metereologa pa ih nateraj da vuku zicu ceo dan ;D ;D ;D

inque

Quote from: alfa on 24 November, 2008, 14:52:45
Svi isto pitaju i svi znaju odgovor.....AKO BUDE DOVOLJNO SNEGA RADICE ZICE U SUPROTNOM NE....

nece sigurno pustiti zice da bi ljudi uzivali u pogledu i vozikali se bez veze.sigurniji odgovor na ovo pitanje mozes dobiti u hidrometereoloskom zavodu a ako te oni zajebu ti uvati dva metereologa pa ih nateraj da vuku zicu ceo dan ;D ;D ;D

primamljivo  :bravo::(
Snowboarding makes me happy!

supra

Quote from: inque on 24 November, 2008, 15:15:39
Quote from: alfa on 24 November, 2008, 14:52:45
Svi isto pitaju i svi znaju odgovor.....AKO BUDE DOVOLJNO SNEGA RADICE ZICE U SUPROTNOM NE....

nece sigurno pustiti zice da bi ljudi uzivali u pogledu i vozikali se bez veze.sigurniji odgovor na ovo pitanje mozes dobiti u hidrometereoloskom zavodu a ako te oni zajebu ti uvati dva metereologa pa ih nateraj da vuku zicu ceo dan ;D ;D ;D

primamljivo  :bravo::(
REALNO

hammer

Quote from: supra on 24 November, 2008, 15:27:56
Quote from: inque on 24 November, 2008, 15:15:39
Quote from: alfa on 24 November, 2008, 14:52:45
Svi isto pitaju i svi znaju odgovor.....AKO BUDE DOVOLJNO SNEGA RADICE ZICE U SUPROTNOM NE....

nece sigurno pustiti zice da bi ljudi uzivali u pogledu i vozikali se bez veze.sigurniji odgovor na ovo pitanje mozes dobiti u hidrometereoloskom zavodu a ako te oni zajebu ti uvati dva metereologa pa ih nateraj da vuku zicu ceo dan ;D ;D ;D

primamljivo  :bravo::(
REALNO


apsolutno se slazem sa navedenim...ostaje mi samo proveravam prognozu i gledam web cam.....

i nadama se da skijam ovaj vikend  ludzatobom:((

alfa

jbg ako kojim slucajem i ne bude skijanja pokusaj ,da umesto onih klepa i ostalih gluposti kojim se na nepotreban nacin unistava dragoceno voce,tu kajsiju i krusku koristis u tecnom obliku....uz to ako vec ne pada sneg mozda padne koja skijasica pa eto zimskih radosti ;D ;D ;D

hammer

Hehehe....opasno razmisljas :)

a naravno da sam mislio silju i klempu zaliti kruskom i jabukom u tecnom stanju :)
no sam promasio taj sitan detalj skijasica  ;D

alfa

Quote from: hammer on 24 November, 2008, 17:16:41
Hehehe....opasno razmisljas :)

a naravno da sam mislio silju i klempu zaliti kruskom i jabukom u tecnom stanju :)
no sam promasio taj sitan detalj skijasica  ;D
bolje promasiti hotelsku sobu,penal,neciji rodjendan,sportsku nego taj SITAN detalj ;D ;D ;D

hammer

e to je deo èari zimskih radosti....  ;D ;D ;D


zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!


inque

bash u bilo cemu?? dizanje tegova i to...? ;D
Snowboarding makes me happy!

alfa

Quote from: inque on 24 November, 2008, 17:55:32
bash u bilo cemu?? dizanje tegova i to...? ;D
ima svakakvih ljudi... ;D ;D ;D
i obicaja i sklonosti i.... ;D ;D ;D

alfa

Quote from: inque on 24 November, 2008, 17:55:32
bash u bilo cemu?? dizanje tegova i to...? ;D
osim toga ako te vec zadesi takva sreca i to mozes gledati sa pozitivnije strane....u tom slucaju neces morati navatati ona dva metereologa jer ce ove moci da pokrenu sve zice na Jahorini ;D ;D ;D a bez da se umore ;D ;D ;D