• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 1. dio

Started by vip-jahorina, 15 September, 2008, 10:33:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

neca

Quote from: suma.ker on 20 November, 2008, 14:12:25
Nisu eura ulozili Ubistricu 0d 84godine proslog veka..Cak su i cebad za spavanje sa likom vucka koji se totalno izoblicio od godina.........ako si bio u vojsci znas sta su vojna cebad..Predlog istresi cebice kad dodjes........
ne vidim razloge za toliki pesimizam sto se tice snijega ,pa kako gore zna da pada za dan il dva ,bit ce snijega  cemu tolika zurba bolje da sto kasnije padne al da ga bude sto vise,nema razloga crnit bistricu toliko jer bistrica je neka vrsta simbola jahorine samim tim se blati i svima nam draga planina  ideea:(

dasas

Quote from: alfa on 20 November, 2008, 11:56:59
Kako stvari stoje sledeci vikend bi moglo biti skijanja ako ostane najava da ce otvaranje sezone biti 28-30 novembar i da ce raditi zice.Prema ostalim najavama decembar poprilicno suv i sa malo padavina.Precesljao sam citav net i prema svim prognozama bice slabo padavina ove zime.Voleo bi da grese ali eto videcemo...
Sto se prognoze tice, nista znacajno. Naime i prosle godine su dugorocne prognoze za januar  bile itekako optimisticne, cak smo komentarisali da sav onaj snijeg koji nije pao prethodnih godina da ce se istresti u januaru 2008, ali od toga nije bilo nista. Treba biti strpljiv i nadati se najboljem l ;)

SVOXY

Kakve veze ima dali su renovirali ili ne ,vazno je da bazen radi i da ima prelepih ribica za videti a poneku i upecati u NEDOSTATKU SNEGA. Mislim da ce se gospodinu SUMA.KERU svideti moja ideja kada stignemo u Bistricu 29.11.08.  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( devil:( devil:( devil:(
FLOWBOARD

SVOXY

Izvinjavam se gospodinu ispravka ,stizemo 27.11.08 --
>:D >:D >:D
FLOWBOARD

suma.ker

stizemo pijani na jedno 10 cm snega !!! a kad si pijan onda se to utrostruci pa ce tih 10 biti oma 30cm
.pozdrav SVOXY!!!
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

vip-jahorina

bistrica ceka master plan. do tada, budi siguran se nece nista promjeniti

Onill

bistrica ceka master plan...a ja cekam snijeg....ebes hotel...daj brze zice i snijega...sto se mene tice hoteli i netrebaju...spavacemo u kafani! ludzatobom:(( :bravo::(

alfa

Quote from: Onill on 21 November, 2008, 10:18:26
bistrica ceka master plan...a ja cekam snijeg....ebes hotel...daj brze zice i snijega...sto se mene tice hoteli i netrebaju...spavacemo u kafani! ludzatobom:(( :bravo::(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Onill

da li ce 29.11.2008 biti u rad pustena koja zica??? da li neko zna...naravno ako bude snijega...ali kako sada pada i po prognozama mislim da ce biti

suma.ker

ima li gore ikog zivog da nam da dojavu jel poceo da zatrpava?
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

supra

Quote from: Onill on 22 November, 2008, 00:25:41
da li ce 29.11.2008 biti u rad pustena koja zica??? da li neko zna...naravno ako bude snijega...ali kako sada pada i po prognozama mislim da ce biti
Ako bude snijega NEÆE, a ako ge ne bude HOÆE  ;D

exorcist

pozdrav.
ne znam kakvo je stanje na Jahorini, ali u Sarajevu snijeg sipa vec 2 sata. ne staje.
Nadam se da je i gore isto.
pozz

supra

Quote from: exorcist on 22 November, 2008, 02:33:23
pozdrav.
ne znam kakvo je stanje na Jahorini, ali u Sarajevu snijeg sipa vec 2 sata. ne staje.
Nadam se da je i gore isto.
pozz


:D       :D          :D            :D                :D

neca

napadalo je fino i jos ce izgleda   ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

zidoo

men se cini da snjega ima jedva 20ak cm (i to optimisticna procjena) ... padace valjda opet ovih dana...  :-\