• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 1. dio

Started by vip-jahorina, 15 September, 2008, 10:33:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Nedim

Quote from: vip-jahorina on 20 September, 2008, 14:19:45
ne znam hoce li vaziti na bjelasnici.
a to da su nabavili topove mi je skroz nova informacija. u svakom slucaju nece biti u upotrebi.
nije problem nabaviti topove nego postaviti cijele instalacije i napraviti vjestacko jezero, sto je tamo na bjelasnici unisteno bilo.
???
Instalacije za topove na Bjelasnici su sve postavljene i spremne kao i akumulativno jezero, a prvi kontigent topova je vec stigao u Sarajevo, i definitivno bi trebali spremni za ovu sezonu. Ove godine pocinju radovi na postavljanju Doppelmayr gondole koja ce voziti do vrha, a koja ce biti operativna iduce sezone. Ovo nije tema o Bjelasnici, ali eto, cisto da ljudi imaju tacne podatke.





borderka

hej pa super je info o topovima, valjda nece biti guzvanjac kad na jahorini ne bude snijega :)

supra

Quote from: borderka on 28 September, 2008, 13:24:29
hej pa super je info o topovima, valjda nece biti guzvanjac kad na jahorini ne bude snijega :)
Baksuze  :-\

borderka

Quote from: supra on 28 September, 2008, 15:45:42
Quote from: borderka on 28 September, 2008, 13:24:29
hej pa super je info o topovima, valjda nece biti guzvanjac kad na jahorini ne bude snijega :)
Baksuze  :-\
ma nisam baxuz nego zadnja 2 januara ne bi snijega nigdje pa ni na jahorini a na bjelasnici jos manje. nadam se da cu ovaj januar merakati u snijegu od 3 metra  :D

vip-jahorina


Nedim

Mislim da je Jahorina definitivno u prednosti sto se tice snijega. Prosle godine je to bilo bas izrazeno - ako se ne varam, Jahorina prosle sezone nije izgubila nijedan dan skijanja. Nekad je mozda bilo guravo, ali je bilo fantasticnog skijanja.



borderka

i ne samo januar nego cijelu sezonu :)))))))

borderka

opaaaaaaa dobila sam zvjezdicu... hvala, hvala... to je garant za ona predvidjanja: 3 m snijega ;D


gabrijelos


zidoo

"NASA: Sonda Phoenix snimila kako pada snijeg na Marsu"

Jel vaze pasovi za Mars?  ;D

gagi

ovo je pitanje za kafanu,a ne za stanje na Jahorini... ;)