• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 1. dio

Started by vip-jahorina, 15 September, 2008, 10:33:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

ne znam hoce li vaziti na bjelasnici.
a to da su nabavili topove mi je skroz nova informacija. u svakom slucaju nece biti u upotrebi.
nije problem nabaviti topove nego postaviti cijele instalacije i napraviti vjestacko jezero, sto je tamo na bjelasnici unisteno bilo.



zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!


gagi

sem kada je 2005 palo preko metar snega za 24 sata i paralisalo sav saobraæaj,a i na stazama po Jahorini se nije moglo voziti od hupsera...

Siladi

Pozdrav svima koji planiraju da dodu na Jahorinu ove godine!!!

Imao bi jedno pitanje...
Nema dana da ne proverim koje su novosti na Forumu, ali niko ne spominje dali ce proraditi Praca (Skocine)???
Kako je vidljivo da iz godine u godinu sve manje se upotrebljava. Jel to zbog snega ili nedostatka ljudi ili zbog zastarelosti zicare, ne znam. Ali vidljivo je da bi ukljucivanjem na duplo bi se produzio spust sa vrha i vremenski i duzinski.
Nazalost i ja sam od onih koji jos nisu probali tu donju deonicu ali nadamo se da za ovu novu godinu, kad ce Jahorina biti krcato puna, ukljuciti i to cudo!

Pozdrav iz Budimpeste!!! afrocool:(

sasav

Praèa je  tehnièki ispravna remontovana je ove godine. Protkle dvije godine razlog slabe upotrebe Praèe je zbog nedostatka snijega.

gagi

Praèa je na daleko ni¾oj nadmorskoj visini od ostatka staza na Jahorini pa sa sneg iako padne mnogo br¾e otapa...
ali zato kad su magloviti dani nema bolje staze... ;)

sasav

snijeg na Jahorini,  vrh Jahorine pokriven snijegom.

gagi


gagi

Pribavi nam neku slièicu tek da nas sve mine ¾elja za Jahorinom i novim snegom...

alfa

Quote from: gagi on 22 September, 2008, 10:01:54
sem kada je 2005 palo preko metar snega za 24 sata i paralisalo sav saobraæaj,a i na stazama po Jahorini se nije moglo voziti od hupsera...
evo jedne iz 2005-2006 kada je pao taj sneg ;D ;D ;D

zedhus

Jooooj,bièuj me lancom mala moja!
>:D
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Onill

ovakav je i moj auto bio ispred hotela lavina te godine....hehe...kad se samo sjetim nakon litre kruske sam izasao da ga cistim...sve sam rascistio: (:smijeh: