• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 1. dio

Started by vip-jahorina, 15 September, 2008, 10:33:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

AzzazeL

Ja sam odlucio juce da idem, ali ove nove informacije me raduju. Bice bordanja, bez potreba za najmom skutera :D :D :D
Stvarno moram pohvaliti rad ovog foruma. Ubjedljivo je najjaci na balkanu.
Pozdrav svom forumasima i vidimo se u petak na stazama.
Nema sta, na stazi ce biti 90% forumasa i 10% gostiju. Dobro i mi smo gosti ::)

sasav

Quote from: SVOXY on 26 November, 2008, 14:03:09
SASAV DALI TI ZNAS NESTO ,,,,HOCELI BITI SKIJANJA AKO STIGNE STO LJUDI...U PETAK UJUTRO



U petak ujutru æe biti sigurno skijanje ako vremenske prilike dozvole.  Daj mi pojasni gdje dolazi ovi silni gosti koje si naveo s  obzirom da niko na Jahorini nema informaciju o njihovom dolasku u èetvrtak ujutru.

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

SVOXY

Dolaze dva autobusa iz Novog Sada -smestaj je u hotelu BISTRICA  i u DVA JAVORA -AGENCIJA KOMPAS*N.SAD   .    A cetri autobusa iz BEOGRADA  hotel SAN I BISTRICA -AGENCIJA,UNISTOURS.CETVRTAK UJUTRU OKO 6.00-7.00 STIZEMO NA JAHORINU.
FLOWBOARD

Nedim


sasav

Quote from: SVOXY on 26 November, 2008, 14:21:42
Dolaze dva autobusa iz Novog Sada -smestaj je u hotelu BISTRICA  i u DVA JAVORA -AGENCIJA KOMPAS*N.SAD   .    A cetri autobusa iz BEOGRADA  hotel SAN I BISTRICA -AGENCIJA,UNISTOURS.CETVRTAK UJUTRU OKO 6.00-7.00 STIZEMO NA JAHORINU.

UBistricu  je najavljeno 50 gostiju preko Unis tursa i  15 gostiju preko Kompasa. Njihov dolazak za èetvrtak ujutru nije potvrðen od strane agencija i menad¾ment OC Jahorina je odluèio da prvi radni dan bude petak i da to ujedno bude otvorenje sezone. Ovo je konaèna informacija.


sasav

gu¾va  gu¾va  nemo¾e Jahorina bez gu¾ve   

greeny

Niste ludi da dodjete a da ne skijate ako se moze. Nece upaliti zice ako su maksimalno bezobrazni!!! Ako su mogli primiti rezervacije za smjestaj morali su racunati na to. Pa znaju da niste na dosli na seminar!

sasav

Ja mislim, poznavajuæi situaciju , da æe ako ovi gosti doðu, odgovrni na planini odluèiti da puste vertiklani transport i dan ranije tj. u èetvrtak.





supra

Znaèi ovo je moguæe? BORDERI U SVEMU PRVI! Nekada je Kri¾aj harao ali sve se menja...