• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 1. dio

Started by vip-jahorina, 15 September, 2008, 10:33:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

SVOXY

NE PRIJAJU IM OCITO ISTINITE PRICE A OD SADA CU DA IM SE PRIDRUZIM I PRICAM BAJKE ,EVO JEDNE .JAHORINA JE PLANINA GDE UVEK IMA PO METAR SNEGA DO TRI ,CAK I KADA ZICE NE RADE LJUDI IZ SLUZBE SU TOLIKO LJUBAZNI DA SVAKOG GOSTA KOJI ZELI DA SKIJA A NE MOZE ZICAROM ,POSTO NE RADI ONI SE PONUDE I ZA DZABE VOZE MOTORNIM  SANKAMA NA VRH OGORJELICE ILI AKO POZELITE MOZE  I NA POLJICE . I TO SVE ZA DZABE NISTA, NE KOSTA (:smijeh: :bravo::( :o
FLOWBOARD

suma.ker

ne !!.ovde je glavna atrakcija pisati o kruski... manje vise o snegu i zicama
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

SVOXY

Pa krusku i mi volimo kada smo na odmoru, sto vise kruske to vise zafrkancije . Ali je ne volimo samo mi nego i oni koji treba da sredjuju staze ratracima, mesto da peglaju i ravnaju staze oni to vreme peglaju KRUSKU U LAVINI A STAZE KO SLJIVI SAME CE SE UTABATI OD SKIJASA. Zato ih razumem sto stalno spominju i potenciraju KRUSKU . KRUSKO MI TE VOLIMO ,SAMO KADA JE TRENUTAK ZA TO........ ideea:( ideea:( ideea:( :-*
FLOWBOARD

suma.ker

poceo je da pada sneg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........


SVOXY

SURA TI SI LAFCINA TO SVI ZNAMO ALI KAKO STARI LJUDI KAZU U SVAKOM ZITU IMA I KUKOLJA.NEGO I OVAJ SUMA.KER SE ODBIO OD KRUSKE PA JE VEC VIDEO DA PADA SNEG... STO STE ZABRANILI PRIJATELJU SUMA.KERU DA PRISUSTVUJE NA SAJTU ,NISTE GA VALJDA IZBACILI PA TO NIJE LEPO OD VAS. EVO STA SE DESI KAD COVEK PRETERA SA KKKRRRUUUSSSKKKOOOMMM-KRUSKOM . >:D >:D
FLOWBOARD

neca


SVOXY

UH A TOLIKO SAM IH PRIZIVAO ,NEKA ,NEKA SAMO NEKA SIPA DVA METRA PA DA SVI BUDEMO SRETNI :bravo::( :o :D ;D :)
FLOWBOARD

SVOXY

Kod zlatnih zita nista ne pada ili je to slika na webu od pre neki dan ... puf:)
FLOWBOARD

sasav

sada je poèeo da pada snijeg na Jahorini

putko

da Bog da napado da se ne vide live kamere i bandera  ;D

zedhus

Snijeg se ne moze odrzati zbog klimatskih promjena.Nazalost...
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

inque

Quote from: zedhus on 25 November, 2008, 18:01:12
Snijeg se ne moze odrzati zbog klimatskih promjena.Nazalost...


globalno, ili ovih dana?? ;D
Snowboarding makes me happy!

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

hammer

ima snega ima......samo ne i na jaorini palnnini  :'(