• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 1. dio

Started by vip-jahorina, 15 September, 2008, 10:33:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

suma.ker

ZASTO WEB CAMERA GLEDA U BANDERU? jel i njoj muka d ovog juga?
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

Onill

u banja luci ne da pada vec sipa kako vidim na kameri na jahorini jos nije poèeo

zidoo


hammer

ocekivan je sneg danas i nocas....ali i kisa u petak i subotu buaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :'( :'( :'( :'( :'(

SVOXY

Meni je dovoljno da se dobro navozam CETVRTAK I PETAK a Subotu i Nedelju cu da odmaram uz krusku i juzni - vetar . Kakve miline, samo da dobo napada ova dva dana i ja sam prezadovojan . A ko nije nece nikada ni biti devil:( devil:( devil:(
FLOWBOARD

hammer

a niko ne garantuje i ako napada da ce raditi ¾ica.....onda board na leða i uz Jahorinu tabananje .?

SVOXY

Kisa je najavljena za Petak ali tek uvece ,tako da imam ceo dan za skijanje . A sto se tice prognoze, moze se desiti i da kisa i ne padne,sest puta su promenuli prognozu u zadnjih pet dana  :bravo::( (:smijeh: :bravo::(
FLOWBOARD

hammer


hammer

e to je odlièna informacija.....  :)



SVOXY

Zasto ste mi obrisal poruku sa sajta ,dali sam rekao nesto sto nije tacno sto se tice rada zica .Ko je obrisao neka je i vrati ,valjda ljudi imaju pravo na svoje misljenje . devil:( devil:( devil:(
FLOWBOARD

hammer

i ne samo tebi....i neke moje poruke nedostaju  >:(

suma.ker

i moje.... verovatno zato sto web camera gleda u banderu
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

hammer

jbm ti JUGO.....bar se vise ne proizvodi pa nece oduvati webcam u banderu  (:smijeh: