• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 1. dio

Started by vip-jahorina, 15 September, 2008, 10:33:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

sambi

a to vidim i ja,prosle godine sam bio u januaru na jahorini i bilo je malo snijega i ove godine dolazim u januaru pa sam u brigi

zedhus

Alaj se gloðete oko tog snijega, za ne povjerovat...
Ako padne - padne, ako ne padne - padne!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

borderka

mi smo danas bili na poljicama, pod punom opremom :) pjesaka do pegija... sletili za 10 sec :) ipak bilo super. slobodno mozete ocekivati otvaranje sezone u subotu, da cujemo sta vip kaze  ;D

Onill

cekamo svi vip-a..al ga nigdje sa vjestima da nije zaglavio negdje?

borderka


suma.ker

sta kazete za ovu silnu kisu najavljenu za sutra uvece po prognozi? meni je malo to neverovatno ... dolazim u sredu pa se nerviram? aj neko ko je sa Jahorine da mi odgovori ima li sanse gore da pada kisa ili ce to biti sneg?
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

Onill


suma.ker

skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

inque


ma samo je bitno da temperature ostanu niske, da se dovoljno ucvrsti sta god da sad padne...
Snowboarding makes me happy!

hammer

nadam se da ce biti snega...dizem ruke od posla i obaveza, put pod noge i dolazim za vikend  ludzatobom:((

suma.ker

dAJ BOZE .... DAJ BOZE..................
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

SVOXY

Suma.keru sta si se preplasio kao da si prvi put na Jahorini a ne stoti ,i sam znas da smo uvezli vraceve iz TANZANIJE i da nas ocekuje suludi vikend .Nismo ih dzaba dovodili i toliko placali za kisu ,,,,vec zna se za sneg, ima do Srede da padne najmanje jos 45CM .zivi bili pa videli . Nego nebrini ti za sneg vec nemoj da zaboravis da poneses Krusku-Multivitamin  >:D >:D >:D :bravo::( :bravo::( :bravo::( devil:( devil:(a i ov
FLOWBOARD

suma.ker

SVOXY, tebi ni vracevi nece pomoci kada startujemo sa vrha, iza si bar 50m,dzabe ostris board....
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........