• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 1. dio

Started by vip-jahorina, 15 September, 2008, 10:33:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

gagi




Filipino

Popimo svi po jednu krusku i nazdravimo za dobrodoslicu prvom snijegu,sa nadom da ce ovo biti prava sezona.
Zivjeli!!!!!!


dejankosic

slazem se s tobom gagi.ako bog da da vec ovaj vikend stanemo na skije  :bravo::(

alfa

Ja sam vec stao na skije,juce malo na terasi ;D ;D ;D
a ova Filipinova ideja je sasvim u redu i prikljucujem se tome ;D ;D ;D

zidoo

Preuzecemo kontrole liftova, sta fali u Somaliji tenker otmu da mi ne mozemo jednu zicu :D

borderka


neca


suma.ker

javascript:void(0); javascript:void(0);   Ako bog da eto mene sledeceg cetvtka na vrhu jahorine pijanog i ludog sa jos 100 Novosadjana
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

Onill

ako bi palo ovih 50cm sto se najavljuje za vikend gore...bilo bi extra kad bi masine izasle i sve staze dobro pripremile i utabale tako da se stvori ledena podloga za dolazeci novi snijeg jer se najavljuju dosta niske temparature...tako bi se ta podloga zadrzala i staze bi bile u fullu kad pocne skijaska sezona

Nerve

Ma samo nek padne dovoljno da pokrije tlo, eto mene za vikend, radile zice-ne radile. Napravicu neki skok, pola litra domace u ruksak i penjacu cijeli dan! Ne mogu vise da izdrzim.




Haj, kolika je Jahorina planina...

dredd


borderka

uh dobro je da je padao jutros... s obzirom kako je hladno u sa nadam se da i sada gore pada...