• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 1. dio

Started by vip-jahorina, 15 September, 2008, 10:33:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

gagi

Quote from: zidoo on 17 September, 2008, 08:31:45
Znaci da namastimo daske  >:D >:D
nista bolje od svinjske kozurice....

vip-jahorina

za sve ljubitelje humora  (:smijeh: i ostalih tema, postoji specijalna rubrika samo za njih: http://www.jahorina.org/forum/index.php/board,8.0.html

Ovdje iskljucivo o stanju na Jahorini.
Inaca dolazi  police:( da uvede red ....

zedhus

jel neko bio gore ovih dana?Radi li nesto za brzinsko pecenje ispod peke?(kad vec pricamo o skijanju)

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

vip-jahorina

za sada rade kristal, termag, board i vucko

ja cesto u kristalu nesto pojedem, jer imaju teletinu ispod peke. ali i to ne uvijek

SVOXY

Znaci    da   naostrimo daske i kantne pa pravac na Jahorinu . Zanima me dali je tacno ono sto pise na skijalistima SRBIJA da ce isti ski-pass za Jahorinu vaziti i za Kopaonik i obrnuto . Puno pozdrava iz Nov (:smijeh:og Sada drustvu sa foruma. >:D
FLOWBOARD


gagi

nema komentara...a mo¾da su tokom leta pokupili kamenice sa staza... (:smijeh:

ziponja

Ja umalo danas nisam skijao  :) :) ;D ;D ;D. Ima snijega u tragovima, ali kruska je cudo. Pomisli covjek da ga je metar.
Otisao oko 4,30 samo da me zelja mine, da vidim kako je gore. Pravo nebvrijeme na planini. Snijeg propaduje di di po koja pahulja, sivo tmurno, vjetar, ali bogami kad se zavuces u pravu kafanu sa mesom i kruskom odmah sve drugacije izgleda
:o :o :o :o :o :o :o :o

Onill

do skijanja jos tri mjeseca, a mi nabrijani ko puske ludzatobom:(( :bravo::(

gagi

nego da smo...svi ¾eljni zimskih radosti... ;D

pgd


vip-jahorina

imam osjecaj da cemo se ove godine iskijati.
sve vikendice u nasoj ponudi su vec za novu godinu rasprodate  cr:)
polako se puni i sedmica prije nove godine i poslije.

u tom periodu ima samo mjesta jos u hotelima i apartmanima. prilicno je rano krenulo

neca

depresija me fata hocu na skijanje sto pre!!!!!!!!!odkud info  o poskupljenu  pass-a ranije ?

vip-jahorina

po informacijama ski centra, nije klasicno poskupljenje nego prilagodjavanje rastu energetskih izvora. svi znate da je struja, gorivo ... i do 30% skuplje u odnosu na proslu godinu

neca

imali sta od prièe da ce nam sezonski va¾iti i na bjelasnici i igmanu,cujem da su na bjelasnici nabavili topove ?