• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 1. dio

Started by vip-jahorina, 15 September, 2008, 10:33:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Evo ga - prva najava snijega  :bravo::( za Jahorinu. Snijezni alaram za utorak i srijedu.
iako je relativno rano, mozda i napada neki cm snijega. mada su do prije par dana temperature bile prilicno visoke, sto znaci da zemlja jos nije dovoljno hladna da bi se snijeg zadrzao, ali i ne treba za sada.  :)

inque

da daaa, kako pise na snow alert "by enthusiasts for enthusiasts" :D samo ne treba se previse radovati da ne ureknemo  :-[
Snowboarding makes me happy!

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

gagi

Jutros na Jahorini O stepeni Celzijusa....

zedhus

Bolje jedna Nives Celzijus nego nula! (:smijeh:
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

skydiver

Na Babanovcu vec jutros snijeg.
Pocelo je pocelo  :bravo::(

gabrijelos

padaju temperature ali je zato porasao skipass

novi cijenik ima skupe dane to je od 27.12-17.1 i cijena je 35Km djeca 25, a do 27.12 i od 17.1 ce biti 33km djeca 23

a 6-dnevni "skupa tarifa" ce biti 176 za djecu 123km, a "jeftina tarifa" 165 a djeca 116km

gagi

Quote from: zedhus on 16 September, 2008, 08:29:14
Bolje jedna Nives Celzijus nego nula! (:smijeh:

slazem se ...sve je bolje od nule...he,he

gagi

to je verovatno zbog onih novih liftova koji su izgradjeni tokom leta na Jahorini... :o


vip-jahorina

jos je rano za kamere, a troskovi su prilicni i naravno iz privatnog djepa se placaju :D

gagi



alfa

Quote from: gagi on 16 September, 2008, 15:43:07
to je verovatno zbog onih novih liftova koji su izgradjeni tokom leta na Jahorini... :o
i fontane ;D ;D ;D

zidoo