• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

smjestaj za novu godinu

Started by goranJ, 31 August, 2008, 17:31:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

goranJ

Ako ima neko informacije gdje i kako naci kucu za unajmljivanje od 31.12 do 4.12 ( 12 osoba cca ) po mogucnosti da nije daleko od staze ...da ima parking i kvalitetno grijanje ( jako bitno !! ) molim da mi se javi tu na forumu ili na mob. 063 312270
ps. radi se o parovima u rasponu  od 26 do 27 god s malom bebom (6mj)....molim jos jednom ako imate neke informacije ili poznajete nekoga tko mi moze pomoci da javite...u obzir dolaze i luksuzno opremljene vikendice.(obavezno predociti slike kuce )

hvala unaprijed !


alfa

gorane u svakom slucaju se slazem sa onim sto je rekao gagi...na ovom sajtu sigurno ces naci najbolji smestaj i samo se obrati VIP-ovcima i oni ce sigurno da nadju ono sta vam treba i zadovoljava vase potrebe
bilo je dosta prituzbi ljudi koji su nalazili smestaj preko raznih oglasa i slicno a do sada niko nije imao prituzbi na smestaj koji ima VIP u svojoj ponudi,znaci samo nazovi i obrati se VIP-u i sve ce biti sredjeno... ;D ;D ;D

miro7


vip-jahorina

trebala bi da je neka nova vikendica u ponudi (jos nije na sajtu), najbolje ti je da direktno pozeves na jahorinu.
marina: 00 387 65 414 413


vip-jahorina

ja ti bas nemam veze sa prodojam, ali nase vipovke u svako doba znaju.

kontak telefoni:
Sarajevo (BiH):
+ 387 65 414 413

Hrvatska:
+ 385 91 573 40 18

Srbija:
+ 381 64 117 16 01

Njemaèka:
Tel:  + 49 221 29 78 96 88

chago


Aleks

Interesuje me da li je moguce rezervisati i uplatiti recimo samo par dana oko nove godime a ne i svih sedam dana...tj. da pojasnim posto 31 decembar pada u sredu da li je moguce recimo rezervisati samo 3 dana tj. utorak, sredu i cetvrtak...pozdrav iz BG