• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana GAS - Zatvorena - Closed - Fermé - Chiusa - Geschlossen

Started by supra, 12 August, 2008, 02:44:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.



gagi

eee,lako je vama da se zezate...
a radnièka klasa neka rmbaèi... ;)

alfa

Quote from: gagi on 08 October, 2008, 09:39:00
eee,lako je vama da se zezate...
a radnièka klasa neka rmbaèi... ;)
ti mislis da je nama lako ;D ;D ;D
gladni zajebavati

alfa

unistena dimljena vesalica i pola kile krilaca ;D ;D ;D
jos da smem sad jedno ladno uh...

sasav

holesterol,  trigliceridi,  pritisak   pripazi se Alf. ;D

gagi

Alfe ,dru¾e izgleda da se jedino Sasa brine za tvoje zdravlje,prvo za jetru,sada za masnoæu,pritisak...kao da je tvoj porodièni doktor... ;)
Svaka èast Sale.. :bravo::(

sasav

Hoæe  doktori pomisliti da im uzimam posao  :)

gagi

Pa sad...nikad se ne zna...
iako i nije neki posao...

alfa

eto pa ste svi vi sportisti...ko vas ne zna...uh uh

alfa

Quote from: sasav on 08 October, 2008, 14:24:23
holesterol,  trigliceridi,  pritisak   pripazi se Alf. ;D
i hvala druze Sasa ;D ;D ;D
ali pritisak kao u dvadesetogodisnjaka,triglicerida nemam(previse) a sa jetrom vec nekako izlazim na kraj...
jednom godisnje moram na detaljni sistematski pregled zbog posla a kako znam doktora iz kafane uvek se zacudi rezultatima,kad pita kako ja odgovorim MANI STRES DAJ SALATU URNEBES ;D ;D ;D

gagi

tako je Alfe,ne daj se...
treba se pripremiti za extremne napore koji nas èekaju ove sezone... ::)
stalno se otvaraju nove biblioteke i knji¾are na Jahorini i okolini...

gagi

treba imati kondiciju za èitanje tolikih knjiga...he,he ;D

supra

Hallo.. Molim... Hallo... Molim... Supra ja te volim.......... la la la...

pozdrav svima

nego, kako æemo nazvati novu kafanu?

alfa

naravno Gagi,neko sprema noge dva meseca za skijanja a ja cele godine citav organizam sa posebnim akcentom na organe za varenje ;D ;D ;D

pre dva meseca moj komsija(mladi i uspesni privatnik) dozivi infarkt.ok lik,cesto sa nama ide na fudbalicu,ne pusi,retko i popije ali poceo se druziti sa cika Stresom i u 33. godini paf...ne kazem da treba preterivati u hrani i picu ali ako ti pricinjava zadovoljstvu samo napred,svi mi jednog dana dodjemo na jelovnik crvima...
ko je gledao Smisao zivota od Montijevaca znace o cemu pricam...evo prosle zime smo se svi pomalo nervirali zbog snega a evo danas procitam da su na jednoj planini u nasim krajevima(necu da reklamiram) potpisali ugovor o postavljanu plastificirane podloge na stazu za letnje skijanje i rok je sledeca godina...znam da skijanje u kupacim nije isti ugodjaj ali bar necemo morati da raspravljamo kako izgledaju borderkine noge ;D ;D ;D dodjes i vidis...