• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana GAS - Zatvorena - Closed - Fermé - Chiusa - Geschlossen

Started by supra, 12 August, 2008, 02:44:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

gagi


sasav


alfa

dobar dan svima ;D ;D ;D
evo nekako sam preziveo vikend pokusavajuci stici na sve manifestacije i pokusavajuci sve da probam od ponudjenog...Grozdjebal u Karlovcima fenomenalan,jedino je vreme malo zajebavalo tako da je u petak otkazan koncert Zvonka Bogdana ali su carde na Dunavu zato opravdale sva ocekivanja...prvo smo pili Bermet proslogodisnji a onda pravo otkrovenje u obliku odlicne dunje...i tako do 5 ujutro uz dunju i tamburase...u subotu sam otisao na rakija fest u Bg i bilo je vrlo zanimljivo...tesko je sve probati(narocito sa mojim mamurlukom) ali bi izdvojio Staru Sokolovu rakiju i kajsiju od g.Ilica iz Cacka...sve je bilo dobro(koliko se secam) jedino mislim da prostor nije bio bas za ovu vrstu manifestacije...subota vece je ponovo bila rezervisana za dunju i tamburase u S.Karlovcima i ne bi da opisujem to vece jer se slabo cega secam...nedelja i odlazak na cardu Na kraj sveta u Kovilju i lecenje uz riblju corbu i malo domaceg vina...eto,obecah Gagiu izvestaj pa ga i napisah ;D ;D ;D


alfa

bas dugo ovako zajeban vikend nisam imao...sad apstinencija bar deset dana da se malo jetra oporavi cr:)



sasav

za tebe Alfa bi sada najbolji bio RASOL on pozitivno utièe na regeneraciju jetre   

gagi

NACEKASMO SE IZVESTAJA,ALI NEKA VREDELO JE...
SVAKA TI CAST ALFE...KRALJU...

gagi

koliko si popio druze kad tek danas tri dana posle vikenda dolazis sebi...

sasav

sjeæa se prvog litra a posle plava trava zaborava

alfa

Quote from: sasav on 01 October, 2008, 19:51:15
za tebe Alfa bi sada najbolji bio RASOL on pozitivno utièe na regeneraciju jetre   
rasol je samo za mamurluk a sirutka je kao za regeneraciju ;D ;D ;D

nego sasav meni se sve nesto cini da je ovo janje pre raznja roktalo ;D ;D ;D


alfa

Quote from: sasav on 01 October, 2008, 19:53:59
sjeæa se prvog litra a posle plava trava zaborava
popilo se poprilicno,subota noc je bila malo kriticna(moraju se priznati male crne rupe u secanju) ali kazu da je i tada bilo dobro...sve u svemu izdrzao sam maraton i jos uvek sav treperim ;D ;D ;D