• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana GAS - Zatvorena - Closed - Fermé - Chiusa - Geschlossen

Started by supra, 12 August, 2008, 02:44:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

gagi

mozda su ostali pomislili da je ova tema rezervisana samo za nas...

alfa

Quote from: gagi on 25 September, 2008, 20:26:50
mozda su ostali pomislili da je ova tema rezervisana samo za nas...
videces kad se pojave direktorka,borderka,marija i ostale kako ce svi da potrce u kafanu pa neces moci do reci doci ;D ;D ;D


alfa

Pitali Lalu da li je Sosa bila nevina kada se udala za njega, a on odgovara:

Ta, ni sam ne znam. Jedni ka¾u da jeste, a drugi ka¾u da nije.

gagi

Vratio crnogorac Sosu nazad roditeljima posle tri godine braka...Vasa cerka ima falinku,nikako da zatrudni...na to ce oni zgranuto..
pa kako,kod nas je bogme vise puta ostajala u drugom stanju...

alfa

Quote from: gagi on 25 September, 2008, 21:39:33
Vratio crnogorac Sosu nazad roditeljima posle tri godine braka...Vasa cerka ima falinku,nikako da zatrudni...na to ce oni zgranuto..
pa kako,kod nas je bogme vise puta ostajala u drugom stanju...
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:



gagi

ja bih ti se rado pridru¾io na tim kulturnim manifestacijama dru¾e,ali me druge obaveze spreèavaju...rasprodat sam za ovaj vikend :'(

alfa

Quote from: gagi on 26 September, 2008, 09:39:22
ja bih ti se rado pridru¾io na tim kulturnim manifestacijama dru¾e,ali me druge obaveze spreèavaju...rasprodat sam za ovaj vikend :'(
kupicu ja dosta knjiga na ovim kulturnim manifestacijama pa cu poneti na Jahorinu da se ima sta citati ;D ;D ;D



alfa

Gagi druze ostaj mi pozdravljeno a ja idem da proverim taj stampani materijal na ovim kulturno-poetskim vecerima uz kamerni sastav Zvonka Bogdana i druge klasike ;D ;D ;D
dobices izvestaj u nedelju vece ili ponedeljak ujutro ako me ne bude bolela glava od silnog citanja ;D ;D ;D
ziv bio...