• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana GAS - Zatvorena - Closed - Fermé - Chiusa - Geschlossen

Started by supra, 12 August, 2008, 02:44:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

gagi

vidim ti si prilièno vremena proveo na forumu dok me nije bilo...

sasav

pa kada je komp stalno uz mene, juèe nigdje niko. ©ta bi sa Alfom dal je pre¾ivio rakijadu nema ninjega, sinoæ malo direktorica navraæala al nigdje niko


sasav

znaèi od sutra svi su tu jel za sutra najavljuju snijeg



alfa

Oporavak ide kako treba...stvarno sam tri dana bio mamuran...ima ono pravilo da kojom brzinom ides uz brdo da se istom i spustas,tako je nekako pocelo i sa cuganjem,koliko dana cugas toliko se i oporavljas ;D ;D ;D ne znam koliko ima ovo veze ali eto jedino mi je to palo na pamet


gagi


alfa


alfa

Nego juce citam Onill jos uvek brine za Pracu...ja predlazem da jednu Ogorjelicu nazovemo Praca pa ce sigurno moci skijati po njoj a onda ne bi bilo ni gomila pitanja RADI LI PRACA,ZASTO NE RADI,TOPOVI,HOCE LI i slicno ;D ;D ;D

gagi

Quote from: alfa on 03 October, 2008, 10:18:18
Ovako  se ni majka ne brine o meni  ;D ;D ;D
s kim æemo zimus èitati knige i obilaziti biblioteke po Jahorini...

gagi

Quote from: alfa on 03 October, 2008, 10:33:31
Nego juce citam Onill jos uvek brine za Pracu...ja predlazem da jednu Ogorjelicu nazovemo Praca pa ce sigurno moci skijati po njoj a onda ne bi bilo ni gomila pitanja RADI LI PRACA,ZASTO NE RADI,TOPOVI,HOCE LI i slicno ;D ;D ;D
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
odlièna ideja dru¾e...