• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana kod SILE - Zatvorena - Closed - Fermé - Chiusa - Geschlossen

Started by supra, 02 April, 2008, 17:09:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Gagi me upita: "kako je Vip-e...ima li sta novo kod tebe?" ali naravno u pogresnoj rubrici  3:(

jal ljeto jal zima, ne znam gdje bi prvo. inace sam ok, radno. vidim malo nam forum zivi i preko ovih, trebalo bi da su topli dani, ali su kisni i sparni prije svega.
cekam more i kupanje, a iskreno da Vam kazem krenuli su vec upiti za jahorinu i zimovanje - bas prilicno rano....



alfa

DOBAR DAN,
bio sam u subotu malo na Jahorini.Prohladno,temperatura 13 stepeni,malo kise,malo sunca,sve ozelenilo i malo neobicno,dosta nekih radnika i nesto se radi,malo magle ali kruska izvrsna na 7 stepeni.Za destinaciju smo odabrali Rajska vrata(doduse i nije bilo nekog izbora jer je verovatno jedina kafana sto radi gore osim hotela) pa pored vatrice,ustipaka,sira,kajmaka i domace kobasice napadosmo krusku.Sve je bilo savrseno da nam konobar oko 14:00 nije rekao da vise nema kruske.Tezak udarac nasim planovima i vidno demoralisani predjosmo na ladno pivo...
Spustili smo se onda do Bistrice i na bazenu i u sauni malo se oporavili ali zbog guzve(susreti telekoma) potrazili smo novu lokaciju.Uspeli smo pronaci samo onu malu radnjicu preko puta etno picerije,koja je prilagodjena putnicima koji slucajno tu zalutaju,i tu sklonivsi se od kise koja je bas pocela padati nastavismo sa pivom u veselom raspolozenje.Kako je kisa pojacavala tako smo i mi pojacavali sa pivom i poprilicno dobro smo se drzali u tom takmicenju sa prirodom...
Uvece,puna srca i stomaka polako smo krenuli sa Jahorine.Sve u svemu,Jahorina izgleda predivno i kada je sve ozelenilo i nije nam smetalo kamenje na stazama ;D ;D ;D a svima preporucujem ako imate vremena da bar par dana provedete gore i uzivate u opustenom odmoru...

gagi

mo¾da u nekoj od vikendica iz ponude namenjene zaljubljenim parovima...

alfa

Quote from: gagi on 12 June, 2008, 19:40:48
mo¾da u nekoj od vikendica iz ponude namenjene zaljubljenim parovima...
pa sad gagi ja ne bi insistirao na toj zaljubljenosti ako bi isao sa nekom koja lici na one sto su ucestvovale na izboru za konobaricu u nasoj kafani ;D ;D ;D


alfa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa e tu si u pravu ;D ;D ;D


gagi

ma druze ne da je moj kalibar nego bi verovatno rekla mars matori perverznjaku

supra

OHO HOOOOOOO 
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
stefa*, supra, gagi, tasha_bg


gagi


supra


gagi

nije lepo tako da zezas svoje drugare...ali pasce i ovde ponovo sneg...