• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana kod SILE - Zatvorena - Closed - Fermé - Chiusa - Geschlossen

Started by supra, 02 April, 2008, 17:09:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

ziponja

Ciao tuti !!!!!
Nije me dugo bilo, ali su zato pripreme za narednu sezonu u poodmakloj fazi. Fizicke naravno, ali i duhovne. He he he
Vidim da stari fanovi dolaze "redovno" i to mi je drago samo nam nedostaje kokaaaaaa na forumu.
Vjerujem da se slazete. Ima da ih ove sezone lijepo pripazimo i da nam svima bude ugodno i super nesto.
Pozdrav raja, a ja cu gledati od danas da malo cesce navratim u nasu staru dobru kafanu.
Uzgred na Jahorini sam cesto. Trcim uz brdo niz brdo, zaljevam kruskom u Rajskim vratima. Bilja je ljepsa nego ikada. Berni je dobio curicu , zove se Beti. Imam negdje i sliku njenu. I tako.


alfa

Dobro jutro ;D ;D ;D
Ziponja ovde se zakuvalo do svadbe a ti trcis gore ;D ;D ;D i ispijas kruske >:( >:( >:(

alfa

vec sam zaboravio da postavim jednu fotku sa raftinga za Supru tj sa snimanja nastavka filma Kad jaganjci utihnu ;D ;D ;D

[prilog je obrisao administrator]

gagi


alfa

dobro jutro svima i najvise srecan rad meni  ;D ;D ;D
jos danas i odmor ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ludzatobom:((


alfa

saljem vam svima veliki pozdrav i cujemo se za 3 nedelje ;D ;D ;D
ostajte mi zivi zdravi i debeli


supra

Zdravo. Ode Alf da se kupa sa Gastabajterima  (:smijeh:[/font]

gagi

svejedno blago njemu...mo¾da i neku gastarbajterku pokupi,,,ili ona njega,he,he


supra