• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana kod SILE - Zatvorena - Closed - Fermé - Chiusa - Geschlossen

Started by supra, 02 April, 2008, 17:09:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

supra




gagi


alfa

dobro jutro ;D ;D ;D
petak popodne kako sam i najvio krenuo sam na Taru,osim jednog zaustavljanja da napunimo zeludac pecenjem,stigli smo oko 9 uvece sa jos jednim zaustavljanjem u Foci da bi pokupili krusku koju smo narucili.Ovaj put smo bili u Kalistri(4 kamp po redu) i odma prvo vece uz tamburase,rostilj,krusku i pivo zaglavismo do pola cetri ujutro sto po stolovima sto ispod njih.Subota i savrseno jutro..prvo kafica i rakijica na obali Drine,zatim jedan dijetalan dorucak sa slaninom,jajima,punomasnim sirom i suvim mesom pa u terence i pravac Brstanovica.Camac napunjen niksickim pivom i kruskom i veselo drustvo je krenulo da se spusta.Nazalost Tara je bila izuzetno niska ali to nije umanjilo dogadjaj narocito jer smo se vec na pocetku zakacili za camac pun simpaticnih devojcica iz Beograda.Divan dan,klizimo Tarom a pivo i kruska klize prema zeludcu i tako sve do kampa a tamo 4 jagnjeta se tek skidaju+ piletina sa krompirom ispod saca.Uvece ponovo tamburasi i pastrmka sa rostilja...
Nedelja ustajemo pa dorucak i krecemo prema Visegradu na kafu a onda i na Mecavnik gde smo ostali 2 sata.Zito sa slagom i pivo i nije neka kombinacija ali nama je bas selo.Krecemo kuci i zaustavljamo se da rucamo u Jokinom vrelu i ubijamo se rostiljskim bravurama kuvara i ako niko nije bio tamo ja mu toplo preporucujem da poseti ovo mesto...Uvece uspevam da odem i na Petrovaradin i odgledam Sex Pistolse i jos po nesto a onda krevet i 20 sati spavanja...

alfa

naravno imam i jednu posebnu fotku za Supru ;D ;D ;D



alfa


alfa

Onaj hrabri Filipino se vise ne javi :D :D :D
mora da je aterirao nekome u meze ;D ;D ;D

gagi

Dobro juro momci...drago mi je da smo danas svi na okupu...
tako reæi celi forum...heh

gagi

Quote from: alfa on 17 July, 2008, 08:03:01
Onaj hrabri Filipino se vise ne javi :D :D :D
mora da je aterirao nekome u meze ;D ;D ;D
nisam znao da na Jahorini ima kanibala...jadni Filipino

gagi

sad mi je jasno gde nestaju onoliki turisti tokom sezone ::)

alfa